1  / 20
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 1
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 2
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 3
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 4
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 5
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 6
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 7
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 8
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 9
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 10
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 11
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 12
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 13
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 14
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 15
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 16
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 17
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 18
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 19
Готовий бізнес у Paradise Avenue,  Приміщення з орендарем - фото 20

Готовий бізнес у Paradise Avenue, Приміщення з орендарем

Крюківщина

Поскаржитись
175 000 $
1 513 $ за м²
2 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 6 березня 2026, ID: 4825695
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 115.67 м2
Пацює орендар, роблять ремонт.

Панорамна 2Д, 1/8 поверху, Комфорт-клас, Дві вхідні групи, ЖК з повноцінною інфраструктурою

Пропонується до продажу універсальне комерційне приміщення в новому ЖК бізнес-класу Paradise Avenue — це сучасний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою та якісною забудовою в найближчому передмісті Києва.

Характеристики приміщення:
• Площа – 115.67 м²
• 1-й поверх — активна прохідність
• Висота стелі — 3.72 м
• Двостороннє розміщення
• 2 вхідні групи з різних боків будівлі
• Можливість поділу на 2 окремі приміщення по ~57.84 м² кожне
• Великі панорамні вікна
• Функціональне, зручне планування — найкраще в ЖК серед комерційних площ
• Санвузол з лічильником
• Потужна електромережа – 3 фази
• Встановлені лічильники на тепло, воду, електроенергію
• Окремий вентиляційний канал

Локація та інфраструктура:
Житловий комплекс Paradise Avenue — один із найпопулярніших у Крюківщині.

Поруч — зручна парковка
и Всього кілька хвилин на авто до Києва, зручний виїзд на Одеську трасу