1  / 20
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 1
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 2
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 3
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 4
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 5
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 6
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 7
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 8
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 9
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 10
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 11
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 12
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 13
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 14
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 15
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 16
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 17
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 18
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 19
Готель/Ремонт/Трускавець/Львів - фото 20

Готель/Ремонт/Трускавець/Львів

Трускавець

Поскаржитись
990 000 $
1 338 $ за м²
15 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 липня 2025, ID: 4028583
Характеристики
  • Общая площадь 740 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ - ГОТЕЛЬ, ВІЛЛА

Адреса — місто Трускавець вулиця Роксоляни.
Загальна площа — 740 м2.
Поверховість — п'ять поверхів
Кількість номерів — 22

Бізнес який може підійти як для індивідуального відпочинку, так і для відпочинку з компанією або в колі сім'ї. Вілла може розмістити 50 осіб.

Готель складається з 5 поверхів, один з яких цокольний (нульовий), в якому розміщена кухня, їдальня, дві комірки для зберігання продуктів, санвузол, та приміщення для процедурних сеансів.
Кухня повністю обладнана професійним устаткуванням. Їдальня на 24 особи.
Є кабінети для виконання лікувальних процедур, або для реалізації їх в оренду.

На першому поверсі знаходиться пральня, рецепція і 4 номери.
На другому, третьому та четвертому поверсі кількість номерів та їхнє наповнення однакове.
Всього номерів: 3 одномісні, 16 двомісні та 3 класу-люкс. Номери обладнанні всім необхідним для проживання: Wi-Fi, LedSmartTV + супутникове ТБ, кондиціонер, міні холодильник, санвузол з душовою кабіною, унітазом, умивальником, феном.

Особливості даного комерційного приміщення — це функціонуючий бізнес, територія з ландшафтним дизайном, велика парковка. Зона відпочинку — чан з купелю. Додатково на території встановлена зарядка для електромобілів.

Опалення — індивідуальна котельня де розташовані: газовий ,твердопаливний котли (пилети, брикети, дрова). Також встановлено сонячні колектори на даху.

Розташування — центр міста. До бювету 500 метрів.

Код об'єкта: 1619
Зворотній зв’язок
Валерій
офлайн
Схожі оголошення
Продам административно-складской комплекс город Кривой Рог Кривий Ріг 14
    1 600 000 евр.
    Продам коммерческую недвижимость новый административно-складской комплекс. город Кривой Рог, рн.Смычки, ул.Лозоватская. Общая площадь 3100кв.м,склад привезен с ОАЭ,утеплен,2 КПП,офисные и бытовые помещения 500 м.кв,душевые, рампа, навесы под авто, газовое отопление,своя генераторная на 4 к.ВТ,холодильная камера,есть 380 Вт,наливной пол,высота 5-6 м.,участок 65 соток, территория ограждена капитальным забором есть видео наблюдение, охрана.Рассмотрим вариант рассрочки оплати.
    Кривий Ріг, Саксаганський
    Офіс в центрі міста, 4 і 5 поверх. Своя тераса, 2 ліфта Дніпро 15
      660 000 $
      Офіс в центрі міста, 4 і 5 поверх. Своя тераса, 2 ліфта, опалення автономне Газ, 50 квт на поверх (100 квт) Загальна площа- 1147,8 м2, можна продаж по поверхово (550 м2+-) Ціна 660 000 долл 093 47 15 722 050 63 49 895, телефонуйте
      Дніпро
      Ринковий комплекс (Павільйони з водой і каналізацією) в Районі "Сільпо" на Червоному Камені. Дніпро 12
        550 000 $
        Ринковий комплекс (Павільйони з водой і каналізацією) в Районі "Сільпо" на Червоному Камені. Загальна площа 465 м2, поділена на окремі магазинчики. На сьогодні повністю в оренді, приносить 276 800 грн. чистими. Договір оренди землі в процессі повторного оформлення. 40 кВт електрики Ціна 550 000 долл Комісія АН + 3% комісійних рієлтору 093 47 15 722 050 63 49 895, телефонуйте
        Дніпро
        офлайн
        Валерій
        На сайті з 16 квітня 2020