1  / 20
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 1
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 2
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 3
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 4
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 5
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 6
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 7
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 8
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 9
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 10
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 11
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 12
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 13
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 14
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 15
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 16
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 17
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 18
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 19
Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н - фото 20

Гостьові будинки, 30 соток. Ремонт. Нові Безрадичі, Обухівський р-н

Нові Безрадичі

Поскаржитись
17 840 946.65 грн.
32 438 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 17 серпня 2026, ID: 5224488
Характеристики
  • Общая площадь 550 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Готовий інвестиційний бізнес біля води з доходом з першого дня!

Есо Village, дор. Дрімленд, 51, Нові Безрадичі

Це не просто об’єкт нерухомості — це база відпочинку, що функціоную, з підтвердженим попитом і стабільним доходом. Локація на березі озера, сформоване заміське середовище та продумана інфраструктура роблять цей актив сильним інвестиційним рішенням із потенціалом подальшої капіталізації.

Комплекс розташований у стратегічному південному напрямку виїзду з Києва з прямим доступом до Новообухівської траси. Дорога асфальтована, до столиці 20–25 хвилин автомобілем, є регулярне маршрутне сполучення.

Поєднання близькості до Києва та заміського формату забезпечує стабільний трафік гостей і зручну логістику для бізнесу без міських заторів.

Територія закрита, повністю сформована та займає 30 соток. Безпосередній вихід до озера з власним піщаним пляжем і пірсом є ключовою конкурентною перевагою, що гарантує високу завантаженість у сезон.

Простір грамотно зонований: кожен гостьовий будинок має власну приватну зону з альтанкою та мангалом, що підвищує комфорт і лояльність гостей.

Передбачена парковка на 8 автомобілів, окремі службові зони та будинок для персоналу, які не перетинаються з гостьовою частиною. Поруч ліс, що створює атмосферу приватного заміського курорту.

На території розміщено чотири гостьові будинки. Три одноповерхові будинки площею по 60 м2 ідеально підходять для сімейного відпочинку та короткострокових заїздів, один двоповерховий будинок площею 120 м2 орієнтований на великі компанії та тривале проживання, що суттєво підвищує середній чек.

Окремо розташована баня на дровах з виходом до озера — повноцінний додатковий дохідний елемент, який працює цілий рік.

Для персоналу передбачений окремий будинок з гаражем, що забезпечує автономність та стабільну експлуатацію комплексу.

Будинки зведені з якісного зрубу, повністю укомплектовані меблями та технікою, усе залишається новому власнику. Комплекс працює на електриці, є можливість підключення газу, встановлення сонячних станцій та генераторів.

Електропостачання 30 кВт, власна свердловина, септик, електричне опалення. Усі будівлі адаптовані для цілорічного використання без додаткових вкладень.

Інфраструктура локації вже сформована й продовжує розвиватись. Поруч котеджні містечка та приватна забудова з платоспроможною аудиторією, магазини, сервісні об’єкти, рекреаційні комплекси, зелені зони. Це середовище, де бізнес не створює попит, а заходить у вже готовий.

Об’єкт повністю готовий до роботи, демонструє 100% завантаження у високий сезон, має низькі операційні ризики та кілька джерел доходу.

Земля з виходом до озера в закритому котеджному містечку — ліквідний актив із реальним потенціалом зростання вартості.

Це рішення для інвестора, який шукає не «ідею», а бізнес, що функціонує із прогнозованим результатом та можливістю масштабування.

Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про комерцію та про її придбання за телефоном.

Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди
Зворотній зв’язок
РК Золоті Ворота
офлайн
Схожі оголошення
Продам административно-складской комплекс город Кривой Рог Кривий Ріг 14
    1 700 000 евр.
    Продам коммерческую недвижимость новый административно-складской комплекс. город Кривой Рог, рн.Смычки, ул.Лозоватская. Общая площадь 3100кв.м,склад привезен с ОАЭ,утеплен,2 КПП,офисные и бытовые помещения 500 м.кв,душевые, рампа, навесы под авто, газовое отопление,своя генераторная на 4 к.ВТ,холодильная камера,есть 380 Вт,наливной пол,высота 5-6 м.,участок 65 соток, территория ограждена капитальным забором есть видео наблюдение, охрана.Рассмотрим вариант рассрочки оплати.
    Кривий Ріг, Саксаганський
    Продається готельний комплекс "Гражда" в с. Поляниця(Буковель) Яремче 20
      850 000 $
      Продається готельний комплекс "Гражда" у Поляниці (Буковель). Продаж діючого готелю у Буковелі — готовий бізнес із 20-річною історією. Загальна площа становить 652 м², на земельній ділянці площею 0.14 га. Побудований в 2005 році. Пропонується до купівлі унікальний інвестиційний об'єкт — стабільний та рентабельний готельний комплекс на курорті Буковель (с. Поляниця) неподалік 1 витягу . Бізнес успішно працює вже 20 років, має сформоване ім'я, бездоганну репутацію та величезну базу постійних клієнтів, які повертаються щосезону. Готельний комплекс укомплектований та складається з 12 номерів 2-3х містних, номеру люкс на 4 особи та апартаменти на 4 особи. Інфраструктура комплексу: Ресторан на 50 осіб. Сауна на дровах . Чан. Прокат гірськолижного спорядження. Зона барбекю . Паркувальний майданчик . Закрита територія з природнім ландшафтом. Готель повністю діючий, доглянутий, постійно проводиться локальний косметичний ремонт та оновлення інтер'єру. Об'єкт не потребує капітальних вкладень для старту роботи. Земля у приватній власності (індивідуальне будівництво). З комунікацій підключено 50 Квт світла, центральний водопровід, а також власна свердловина з дебетом води 4 м куб/добу, центральна каналізація. Опалюється готель палетним котлом водяного типу. Додатково для підігріву води встановлено 2 електричні бойлери на 300л кожен, та 2 резервуари на воду об'ємом 3 м куб. Всі комунікації автономні, централізоване водопостачання, та водовідведення. Все перевірено роками експлуатації та готові до пікових зимових навантажень. До комплексу зручний, асфальтований доїзд у будь-яку пору року, до найблищого витягу всього 200 м. Вся необхідна інфраструктура поруч. Якщо вас зацікавила ця пропозиція — телефонуйте за номером, вказаним у оголошенні.
      Яремче
      офісне приміщення Київ, Дніпровський, 24000 $ Київ 20
        24 000 $
        Продаж комерційного приміщення 39,7 м 13 поверх вул. Євгена Сверстюка, 11 Практичний комерційний простір площею 39,7 м у сучасному бізнес-комплексі можливість створити власний бізнес-простір відповідно до індивідуальних потреб та концепції. Приміщення розташоване на 13 поверсі. Адреса: м. Київ, Дніпровський район, Лівобережний масив, вул. Євгена Сверстюка, 11 (м. Лівобережна) Простір без ремонту чудова можливість реалізувати індивідуальну концепцію та дизайн відповідно до формату вашого бізнесу. Ключові переваги: площа 39,7 м 2 входи 4 ліфти, усі працюють броньований ліфт бомбосховище цілодобова охорона на першому поверсі потужний генератор із великими потужностями можливість оренди складських приміщень Чому це вигідно: власне комерційне приміщення замість постійної оренди зручна площа 39,7 м для організації власного бізнес-простору можливість створити індивідуальний дизайн та планування 13 поверх сучасного бізнес-комплексу 2 входи 4 працюючі ліфти, включно з броньованим цілодобова охорона та бомбосховище потужний генератор можливість оренди складських приміщень розвинена міська та ділова інфраструктура поруч можливість використання приміщення як для власного бізнесу, так і як інвестиційного активу Локація та інфраструктура Обєкт розташований у зручній частині Лівобережного масиву, у пішій доступності від станції метро Лівобережна. Локація поєднує зручне транспортне сполучення та розвинену міську й ділову інфраструктуру, необхідну для комфортної роботи та ведення бізнесу. Поруч знаходиться розвинена міська та ділова інфраструктура: NOVUS ТЦ Лівобережний кафе, ресторани та кавярні магазини та супермаркети аптеки банки та банкомати Нова пошта Лівобережний ринок медичні та стоматологічні заклади фітнес-студії та салони краси зупинки громадського транспорту Простір із високим потенціалом для створення представницького офісу, штаб-квартири компанії, приватної клініки, IT-простору, шоуруму або іншого преміального бізнес-формату. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції. Вартість 24 000,00 $ Відеоогляд : 1. https://youtube.com/shorts/JbbjXRFr71A?si=jRkkAbbNWGpKV1CB 2. https://www.instagram.com/reel/DcBo45EI_ie/?igsh=MXZvcHZyeTF1bjVxcg== 3. https://www.instagram.com/p/Db_sB40CJxd/?igsh=NW80bG1yN3I1Y2c0 4. https://vt.tiktok.com/ZSVRdHY7n/ 5. https://vt.tiktok.com/ZSVRdUoSw/ До зустрічі з GoldenKeyWithIrina більше пропозицій на сайті https://goldenkeywithirina.ligapro.ua/ разом із https://goldenkeyirina.com/
        Київ
        офлайн
        РК Золоті Ворота
        На сайті з 16 квітня 2020