1  / 20
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 1
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 2
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 3
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 4
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 5
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 6
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 7
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 8
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 9
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 10
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 11
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 12
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 13
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 14
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 15
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 16
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 17
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 18
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 19
Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам  гарний автономний   будинок - фото 20

Фонтанка, Черноморська Рв'єра, продам гарний автономний будинок

Фонтанка

Поскаржитись
1 150 000 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 серпня 2025, ID: 4209586
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 572 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 15 сот.
  • Комфорт Ванна, Душова кабіна, Балкон, Тераса, Камін, Сигналізація, Відеоспостереження, Охоронювана територія, Автонавіc, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення, Спортзал, Басейн, Сонячні електропанелі, Автономний електрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Фонтанка, Черноморська Рівєра. До продажу пропонується будинок в трьох рівнях 2010 р. забудови на 15 сотках. СЕС на 15 кВт, аварійний запас води. Виконаний якісний дизайнерський ремонт будинку та ландшафтний дизайн ділянки. Будинок облаштований гарними меблями, якісною технікою, клімат контролем, автономним опаленням. Також на ділянці є зона відпочинку з терасою, літньою кухнею, барбекю, чудовий молодий сад, виноградник, парковка для декількох авто.
На мінус першому рівні є спортзал, басейн, сауна, кімната відпочинку, санвузол, винна зала, санвузол та господарські приміщення.
На першому рівні передпокій, кухня, їдальня, вітальня, спальня, зимовий сад, два санвузли.
На другому рівні три спальні - одна з них хазяйська зі своєю гардеробною, санвузлом та суміжна з кабінетом; дві дитячі спальні. Також є передпокій, санвузол та технічні приміщення.
Висока якість забудови, гарна локація, автономність та зручність проживання виділяють цей будинок серед його аналогів на ринку найкращого передмістя Одеси!
Зворотній зв’язок
Тамара Михайловна
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок 200м2 на 1-го Травня вул. в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл. Нові Петрівці 15
  • 6 комнатная
  • 240 м2
  • 11 соток
127 000 $
Продам будинок с. Нові Петрівці, Центр. Дім 200 м. кв. + 11 соток землі,документи в порядку . В середині будинку утеплений мін ватою 10 см і обшит гіпсокартоном обрешітку робили не з профілю а з деревяних брусків щоб було тепліше . Криша покрита дорогою черепицею RUUKKI Зроблена вся каналізація, електропроводка, інтернет оптоволокно. Встановлено двухзонний лічильник (день- ніч) електроенергії ТРИ ФАЗИ 380 v з можливістю підключення зеленого тарифу. Зроблений проект на заведення газу, чекаємо своєї черги для підключення. Є гарний сад, газон, літня душова, сарай, три сотки городу + 8 соток газон і квіти, малина, ожина, смородина, фруктові дерева і багато квітів. Триторія двору повністю огорожена забором з металочерепиці з фундаментом висота 2,2 метри. Є два заїзди у двір. Будинок робився не для продожу, а для себе, але життя зробило свої кориктиви. Продається з меблями, залишається бігова доріжка, газова плита, холодильник і багато іншого. ЦЕ центр села- Поряд зупинка автобуса, магазини, аптеки, Фора, пункт видачи Розетка і Епіцентр, Церква Можемо розглянути пропозицію по Є- Відновлення. Реальному покупателю - торг.
Нові Петрівці
Продаж таунхаусу без комісійних с Шевченкове Білогородка 8
  • Чотирикімнатна
  • 100 м2
  • 1 сотка
77 000 $
Продаж таунхауса 100 м² у с. Шевченкове (Бучанський р-н). Без комісії! Пропонується до продажу сучасний таунхаус у комплексі з 9 будинків. Будинок з документами, готовий до оформлення. Технічні характеристики: Матеріали: Керамоблок KERATERM 250 мм, перекриття — ЗБ. Утеплення: Фасад — мінвата 100 мм (Baumit), дах — мінвата 200 мм. Комунікації: Електрика 15 кВт (ДТЕК), свердловина 50 м, власний септик, оптоволоконний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Опційно тепловий насос повітря–вода Vaillant (+6000$). Переваги об'єкта: Панорамні вікна з тонуванням. Вихід на дві сторони (закритий двір та спільна територія). Паркінг на 2-3 автомобілі. Розвинена інфраструктура: поруч школи (курсує шкільний автобус), амбулаторія, магазини. Умови придбання: Ціна: 77 000 $. Продаж від забудовника (без комісії). Можливе індивідуальне розтермінування. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Білогородка
3-к дача Новомосковський, Новомосковськ, 69999 $ Самар 20
  • Трикімнатна
  • 100 м2
  • 6 соток
69 999 $
В продаже отличный двухэтажный дом-дача у реки. Капитальный дом 100м в стиле швейцарского шале, выполненный по авторскому проекту, с камином, отоплением, двумя независимыми гаражами. На ухоженном участке в 6,3 сот. выполнен ландшафтный дизайн. Есть летний домик с большой кухней, мангальной зоной, детская площадка с качелями. Санузлы, душкабины на каждом этаже дома и в летнем домике. На цокольном этаже кроме гаражей есть кладовая и отдельная топочная. Действующий камин в гостиной-кухне, легкая дизайнерская лестница, везде встроенные шкафы и места для хранения, много обработанной натуральной древесины, все МПО с ролетами. По дому выполнена разводка отопления с батареями. Установлены кондиционер и бойлер. Вода центральная (еще дополнительная речная для полива газонах. В кухне установлены газовый баллон, солнечные панели на крыше. Терраса под прозрачной крышей, автоматические металлические ролетты на фасаде летнего домика. Береза для тени, абрикос, яблоня, слива, цветы-утешение для глаз. Рядом на реке, где плавают дикие утки и иногда лебеди есть чистый пляж, укромнык места для рыбаков. дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 6 сот.; комісія: 5%
Самар
офлайн
Тамара Михайловна
На сайті з 16 квітня 2020