1  / 5
ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком.  84000$ - фото 1
ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком.  84000$ - фото 2
ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком.  84000$ - фото 3
ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком.  84000$ - фото 4
ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком.  84000$ - фото 5

ДУЖЕ КРУТА ділянка 12 соток між соснами з Будинком. 84000$

Блиставиця

Поскаржитись
84 000 $
31 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3497829
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 12 соток
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Постройки на участке Дом, Фундамент, Сарай 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Река, Озеро, Парк, Лес 
Опис
СТ «Полісся-2006»
Блиставиця
Кадастровий:XXXXXXXX (XXX) XXX-XX-XX 119
Площа 12 соток.
Земельна ділянка із згорівшим будинком 370м (є можливість його відновити).
Готовий дизайн проект в подарунок.
Комунікації:
свердловина
септик
електрика

Газ проходить поруч з ділянкою
Ділянка розташована в оточенні соснових дерев з охороною, власним озером
Вартість 84000$
Я сертифікований рієлтор із 7-річним досвідом роботи, і працюю без комісії для вас. З моєю допомогою ви знайдете ідеальну нерухомість, яка задовольнить всі ваші потреби. Маю доступ до всіх обєктів на ринку і готова показати вам найкращі пропозиції.

Телефонуйте зараз! Працюю для вас без вихідних, 7 днів на тиждень.
Зворотній зв’язок
Риелтор Елена Кручененко
офлайн
Схожі оголошення
    7 000 $
    Продам земельну ділянку загальною площею 0,17 га в Бучанському р-н., Київська обл., село Березівка. Ділянка рівна, правильної прямокутної форми, зручна для використання. Документи готові до продажу. Хороше місце розташування, спокійна місцевість та зручний під’їзд. За детальною інформацією телефонуйте. Вартість 7000 $ за ділянку
    Буча
      6 500 $
      Продається земельна ділянка під забудову — ідеальне місце для вашого майбутнього дому! Локація: Бучанський р-н., Київська обл., село Копилів Площа: 16 соток Рівна ділянка правильної прямокутної форми — зручно для планування будинку та двору, газ та електрика поруч. Розташована в межах населеного пункту Рельєф: рівнинний. Поруч уже побудовані житлові будинки Гарний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію Гарне розташування та перспективна локація — поруч активно ведеться забудова нових будинків. Ділянка буде цікава як для приватного будівництва, так і для забудовників, адже є можливість докупити сусідні ділянки та збільшити площу. Поряд зупинки громадського транспорту Магазини та будівельні бази поруч — усе необхідне для комфортного будівництва Ціна: 6500$ Можливий розумний торг. Це саме той варіант, де можна побудувати дім без зайвих складнощів і з комфортним оточенням. Пишіть або телефонуйте!
      Буча
      Продам ділянку Буча 2
        6 000 $
        Бучанський р-н., Київська обл., село Шпитьки Продам ділянку під забудову в селі Шпитьки 14 соток, приватизована, кадастровий номер, район старої забудови, поруч зупинка маршрутки. Ділянка рівна, суха, прямокутна. Хороший заїзд, дорога висипана гравієм. Газ, світло та вода поруч. Сусіди проживають постійно. Гарне місце для будівництва будинку.
        Буча
        офлайн
        Риелтор Елена Кручененко
        На сайті з 16 квітня 2020