1  / 19
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 1
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 2
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 3
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 4
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 5
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 6
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 7
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 8
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 9
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 10
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 11
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 12
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 13
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 14
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 15
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 16
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 17
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 18
Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал - фото 19

Дюплекс-Котедж Дубово вул.Гунашевського | 115м2/118м2 | Біля озера | З ділянкою | Індивідуальне опал

Хмельницький

Поскаржитись
104 000 $
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 лютого 2026, ID: 4777650
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Дуплекс 
  • Кімнат
  • Загальна площа 115 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 2.37 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Автоматичні ворота 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
Опис
Продаж сучасних 2-поверхових будинів в мікрорайоні Гунашевського

Пропонується до продажу новий будинок площею 115 м², розташований на правильній прямокутній ділянці площею 2,37 сотки. Об’єкт продуманий до деталей, має зручне планування, підведені основні комунікації та облаштовану територію, що дозволяє швидко розпочати комфортне проживання.

Основні характеристики:
Площа будинку: 115 м²
Площа земельної ділянки: 2,37 сотки
Прямокутна форма ділянки
Паркувальні місця можуть розміщуватися прямо або перед будинком
Задній двір вже огороджений з двох сторін — економія на благоустрої

Комунікації:
Електрика: стандартне підключення 6 кВт (для фізичної особи), є можливість докупити додаткову потужність
Вода: міська
Каналізація: септик
Газ: заведено в будинок, встановлений газовий котел
Місцева влада запланувала облаштування асфальтного покриття по вул. Гунашевського

Переваги та додаткові роботи (входять у вартість):
Встановлення сходів
Облаштована територія
Туї вздовж ділянки
Газон

Будинок розташований у перспективному районі з активною забудовою, зручним під’їздом та швидким доступом до міської інфраструктури. Підійде для сім’ї, яка цінує комфорт, автономність та продумане планування.

Ціна: 104 000 доларів

(оформлення — на покупця)

Більший будиночок:
Площа ділянки - 3,35 сот
Площа будинку - 118 м2.

Ціна: 110 000 доларів
Зворотній зв’язок
В'ячеслав
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривий Ріг 18
  • Чотирикімнатна
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривий Ріг 17
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривий Ріг 20
  • Чотирикімнатна
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
В'ячеслав
На сайті з 16 квітня 2020