1  / 8
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 1
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 2
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 3
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 4
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 5
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 6
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 7
Довгострокова оренда будинку без комісії - фото 8

Довгострокова оренда будинку без комісії

Любимівка

Поскаржитись
44 850 грн.
259 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 3 серпня 2026, ID: 5191228
Характеристики
  • Тип дома Коттедж 
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 173 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 соток
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Евроремонт 
Опис
Оренда просторого цегляного будинку 173,6 м² на великій приватній ділянці 15 соток

Пропонується в оренду комфортний двоповерховий будинок площею 173,6 м², розташований на доглянутій ділянці 14,99 сотки. Це чудовий варіант для сім'ї, яка цінує простір, тишу та автономність.

Будинок 2009 року побудови, зведений із цегли та утеплений пінополістиролом (100 мм). Покрівля утеплена мінеральною ватою, а перекриття додатково утеплене перлітом, що забезпечує високу енергоефективність у будь-яку пору року.

Продумане планування:

Перший поверх:

- дві окремі кімнати;
- простора кухня-вітальня площею 24,2 м²;
- санвузол.

Другий поверх:

- три окремі кімнати;
- санвузол із ванною.

На території розташовані альтанка для відпочинку, навіс для автомобілів, господарське приміщення для садового інвентарю та автоматичні відкатні ворота.

Будинок повністю автономний:

- власна свердловина 60 м;
- переливний септик;
- трифазне електропостачання;
- власний трансформатор на двох сусідів;
- оптоволоконний інтернет;
- твердопаливний та електричний котли;
- тепла підлога;
- бойлер на 80 л;
- система очищення води зі зворотним осмосом.

Для комфортного проживання будинок укомплектований усією необхідною технікою:

- холодильник;
- електрична варильна поверхня;
- духова шафа;
- витяжка;
- посудомийна машина;
- пральна машина;
- мікрохвильова піч.

Додатковою перевагою є наявність садівника та спеціаліста, який оперативно вирішує технічні питання, пов'язані з обслуговуванням будинку.

Зверніть увагу: гараж використовується власниками для зберігання особистих речей і не входить у вартість оренди. За окремою домовленістю можливе обговорення умов його використання.

Будинок готовий до заселення та стане чудовим місцем для комфортного життя за містом.

За записом звертайтесь за номером вказаному в оголошенні

Владислав

Сімейна агенція нерухомості Ліберті
Зворотній зв’язок
Владислав Проценко
офлайн
Схожі оголошення
Здається частина будинку, Заріччя Біла Церква 5
    5 000 грн.
    Здається частина буднику, Заріччя В домі: 2 кімнати і кухня, меблі і вся необхідна техніка. В будинку є гаряча вода і душова кабіна. Туалет на вулиці. Опалення газовий котел Окремий вхід Якщо потрібно більше фото, звертайтесь по телефону. 5000 + ком. 0972589273 Раїса. Дзвоніть.
    Біла Церква
    Здається дім подобово в Берегово біля термального басейну Берегове 20
      400 грн.
      Подобова оренда садиби «Розалія» з 2,3,4,5,6 - містними кімнатами з усіма зручностями. Ціна від 350 – 450 грн. Будинок знаходиться на тихій вулиці, до басейна «Закарпаття» 5 хвилин ходи пішки. Дуже зручний варіант для тих, кому важко долати відстань пішки. У будинку автономне опалення, вода холодна та гаряча цілодобово. Є 3 окремі кухні і 3 санвузли. Надається постільна білизна, засоби гігієни. Побутова техніка: холодильники, газові та індукційні плити, електричні чайники, кавоварки, фен, мікрохвильова піч, праска, посудомийна та пральна машини. Мультимедія: безкоштовний WI-FI, кабельне телебачення. Будинок ідеально підходить для відпочинку однієї або декількох сімей, чи невеликої компанії. Максимальна кількість проживаючих - 12 чоловік. В дворі мангал + дрова. Є безкоштовна парковка для 3-4 авто на подвір’ї. До озера «Дийда» 15 хв. їзди. За БРОНЮВАННЯМ звертайтесь по телефону: +380\506\848\092 Viber. АДРЕС: Берегове, Легоцького, 5, Закарпатська область,
      Берегове
      Гостьовий дім "Світоч" Чорноморськ 8
        1 700 грн.
        Гостьовий будинок Guest-house «Світоч» знаходиться за 4 кілометри від центру міста Чорноморськ (колишній Іллічівськ) Одеської області. Він розташований між Чорноморськом та Санжейкою на території садового товариства Ветеран. Навколо багато зелені та тіні. До моря – 5-7 хвилин (700 метрів)! Малолюдний, піщаний пляж та приємна, затишна атмосфера. Зручно діставатися своєю машиною, ходять маршрутні автобуси із Чорноморська. Номери: З кондиціонером, душем, туалетом, двомісне ліжко (або два одномістних) та двомісний диван, холодильник, телевізор Вартість доби на серпень - 1700 грн
        Чорноморськ
        офлайн
        Владислав Проценко
        На сайті з 16 квітня 2020