1  / 8
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 1
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 2
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 3
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 4
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 5
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 6
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 7
Доступний варіант оренди м.Шептицькому - фото 8

Доступний варіант оренди м.Шептицькому

Шептицький

Поскаржитись
3 500 грн.
90 грн. за м²
238 переглядів оголошення | 4 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 травня 2026, ID: 5054642
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
Опис
Оренда 1-кімнатної квартири (гуртожиток)
м. Шептицький, вул. Стуса

1/5/5 | Площа: 38 м²

Є всі необхідні меблі та техніка
Центральне опалення
Засклений балкон
Санвузол на 3 сім’
Телефонуйте: 06******99 — Оксана

Зручний варіант для проживання за доступною ціною!
Агенство нерухомості
Зворотній зв’язок
оксана
офлайн
Схожі оголошення
3-к квартира Київ, Печерський, 700 $/міс. Київ 20
    700 $
    Печерський р-н ТУТ РАДІ ДІТЯМ І ТВАРИНАМ ОРЕНДА в ЦЕНТРІ ТРИкімнатна квартира по ціні ДВОкімнатної Вул.Старонаводницька,4 Важливо: - бути у центрі - ШВИДКО доїхати у будь яку точку міста за 10хвилин - жити в ПРОСТОРІЙ і СОНЯЧНІЙ квартирі - з кожної кімнати БАЧИТИ весь Київ, як на долоні - для кожно своя СПАЛЬНЯ( ДВІ окремі=15кв.м+15кв.м) - Велика кімната =30кв.м КУХНЯ=10кв.м з виходом на лоджію і повною комплектацією: холодильник, посудомийна машина, плита, велика морозильна камера Двір, в якому завжди можна запаркувати МАШИНУ. Діти та домашні улюбленці розглядаються Поруч: метро ПЕЧЕРСЬКА-5хв.пішки, школи, садки, Інститут Культури ім.М.Поплавського, ЦВК, Київський Окружний Адміністративний Суд, салони краси, продуктові магазини, Новус та Сільпо, ресторани, кафе, банки, аптеки та інша інфраструктура. Комфорт, зручність, БЕЗПЕКА -гарантовані ТРИкімнатна квартира=100кв.м по ціні ДВОкімнатної ВІЛЬНА і готова до переїзду. комісія: 50%
    Київ
    Сдается Хорошая 2-ая квартира, Голосеевский р-н, Автовокзал, м. Демеевская Київ 14
      16 000 грн.
      Сдается Хорошая 2-ая квартира, Голосеевский р-н, Автовокзал, м. Демеевская – пешком, хорошие условия, комнаты раздельные, кухня – 15 кв.м., современная мебель, бытовая техника: импорт. холодильник, СВЧ, стир. автомат, телевизор, с\узел – раздельный в импорт. кафеле, стекло пакеты, б\застеклен, броне дверь, цена – 16.000 грн. Все вопросы по телефону. Пожалуйста, звоните на моб. телефон, отвечать на сообщения не всегда есть возможность. 0636457084.Спасибо. АГЕНТСТВАМ И РИЕЛТОРАМ ПРОСЬБА НЕ ЗВОНИТЬ.
      Київ, Голосіївський
      Сдается 2-ая квартира, Дарницкий р-н, Харьковский массив, м. Харьковская. Київ 9
        12 000 грн.
        Сдается 2-ая квартира, Дарницкий р-н, Харьковский массив, рядом «Солнечное» озеро, м. Харьковская – можно пешком, квартира в хорошем состоянии, гарнитурная мебель, 2 спальных места; холодильник, СВЧ, стир. автомат - есть, с\узел – раздельный в импорт. кафеле, стеклопакеты, б\застеклен, броне дверь, рядом супермаркеты, рынок, цена – 12.000 грн. Все вопросы по телефону. Пожалуйста, звоните на моб. телефон, отвечать на сообщения не всегда есть возможность. 0636457084.Спасибо. АГЕНТСТВАМ И РИЕЛТОРАМ ПРОСЬБА НЕ ЗВОНИТЬ.
        Київ, Дарницький
        офлайн
        оксана
        На сайті з 16 квітня 2020