1  / 3
Ділянка 13сот Богунія - фото 1
Ділянка 13сот Богунія - фото 2
Ділянка 13сот Богунія - фото 3

Ділянка 13сот Богунія

Житомир

Поскаржитись
35 000 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 лютого 2024, ID: 2645197
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 13 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
  • Постройки на участке Дом, Туалет, Сарай, Хоз. помещение, Погреб 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Детская площадка, Отделение почты 
  • Ландшафт Река 
Опис
Продаж земельної ділянки з будинком та господарськими будівлями. Висока, суха, можна зробити заїзд з двох вулиць. Газ, центральна вода, каналізація септик, світло. Ділянка не приватизована 13 сот .
Зворотній зв’язок
Інна
офлайн
Схожі оголошення
Терміновий продаж ділянки в с. Пухівка! Пухівка 13
    20 000 $
    Терміновий продаж чудової ділянки 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е. Без комиссии!
    Пухівка
    Терміновий продаж ділянок в СТ ВЕГА, с. Пухівка! Пухівка 10
      40 000 $
      Терміновий продаж двох ділянок по 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е./ділянка, придбати можна окремо одну ділянку, Без комиссии!
      Пухівка
        10 300 $
        Земельна ділянка для будівництва житлового будинку в с.Корчин(15км від Червонограда) площею 25 соток.Газ та електроенергія поряд. На ділянці є став розміром 10х15мп з рибою
        Шептицький