1  / 14
Діючий магазин з обладнанням - фото 1
Діючий магазин з обладнанням - фото 2
Діючий магазин з обладнанням - фото 3
Діючий магазин з обладнанням - фото 4
Діючий магазин з обладнанням - фото 5
Діючий магазин з обладнанням - фото 6
Діючий магазин з обладнанням - фото 7
Діючий магазин з обладнанням - фото 8
Діючий магазин з обладнанням - фото 9
Діючий магазин з обладнанням - фото 10
Діючий магазин з обладнанням - фото 11
Діючий магазин з обладнанням - фото 12
Діючий магазин з обладнанням - фото 13
Діючий магазин з обладнанням - фото 14

Діючий магазин з обладнанням

Олександрія

Поскаржитись
70 000 $
619 $ за м²
16 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 липня 2025, ID: 4027706
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 113 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
м.Олександрія,Кіровоградська область.Продається діючий магазин(приміщення й бізнес) з обладнанням та вітринами.Можлива продаж тільки приміщення. Загальна площа 113 кв.м. Є літній майданчик.Підсобні приміщення,підвал (підвал в розмір загальної площі не входить). Магазин розташований біля парку ім.Шевченка,по вул.Шевченка. Прохідне місце.Повз магазин проходить піший маршрут від житлового масиву міста до парку.Парк ім.Шевченка має багато атракціонів та місць для розваги та відпочинку,пляж та є основним місцем відпочинку жителів міста.Магазин обладнаний рампою для завантаження товару. Ціна 70000$.Можливі варіанти обговорення комплектації магазину та цінИ.Приміщення також зручне для використання під інші види бізнесу(різноманітні студії,для спортивних заходів,дитяче кафе,кафе,медичні заклади,лабораторії і багато іншого.)ЦІНА 70000 доларів США, реальному покупцю ТОРГ.
Зворотній зв’язок
Андрій
офлайн
Схожі оголошення
Продам приміщення комерційного призначення. Борислав 4
    500 $
    Продам приміщення комерційного призначення в м. Борислав, вул Шевченка 33. Одна з самих прохідних вулиць, знаходиться в самому центрі міста. Приміщення має 4 повних поверхи, та високий технічний поверх. Загальна площа без урахування технічного поверху 330 м2. Ціна 500 $ за м2.
    Борислав
    РЕДЕВЕЛОПМЕНТ НА ПОДОЛІ: Інвестиційна пропозиція. 6 га Київ 2
      1 000 000 $
      РЕДЕВЕЛОПМЕНТ НА ПОДОЛІ: Інвестиційна пропозиція. Локація: Київ, Подільський район, вул. Кирилівська Площа ділянки: 5,919 га Потенціал продажу: до 130 000 м² житлової та комерційної площі Чому цей проєкт цікавий: Електроенергія 10 МВт, газ та міська каналізація. Вигідна логістика. Близькість до ключових транспортних магістралей, розвиненої інфраструктури Подолу та перспективна доступність метро.
      Київ, Подільський
      Продаж промислового комплексу 6000 кв.м. Біла Церква 3
        600 $
        ⚡️ ПРОДАЖ: Потужний індустріальний вузол (6 000 м²) Київська обл., Білоцерківський р-н. Ідеально під велике виробництво або логістичний хаб. ???? Енергія: 1 МВт (електро) + 1 МВт (газ). ???? Висота: 7–11 м. ???? Земля: 3 га (оренда 49 років). ???? Стан: Промислова підлога (топінг), рампи, котельня, система пожежогасіння. Повністю автономні комунікації + міські мережі. Об'єкт готовий до експлуатації на 100%. ???? Ціна та подробиці за запитом: ???? +380973562483 (WhatsApp)
        Біла Церква
        офлайн
        Андрій
        На сайті з 16 квітня 2020