1  / 8
Дача д/к Ятрань - фото 1
Дача д/к Ятрань - фото 2
Дача д/к Ятрань - фото 3
Дача д/к Ятрань - фото 4
Дача д/к Ятрань - фото 5
Дача д/к Ятрань - фото 6
Дача д/к Ятрань - фото 7
Дача д/к Ятрань - фото 8

Дача д/к Ятрань

Черняхівка

Поскаржитись
11 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4855243
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Дача 
  • Кімнат
  • Загальна площа 49 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 5 сот.
Опис
Продам дачу в д/к Ятрань 6 улица хороший заезд с трассы асфальт прям до 6 улицы(не нужно объезжать по ямам по дамбе) забор метало профиль (между соседями рабица) есть соседи которые проживают постоянно, до речки 130 метров (3 мин) до магазина 5 -7 мин. Есть скважина с насосом , заезд для автомобиля (ворота) и калитка, есть домик с двумя пристройками, домик 2,5х3,5 и чердак такой же ( чердак можно использовать как жилой он оббитый фанерой) одна пристройка 20кв вторая 12, в дом заведен новый водопровод со скважины и канализация ( все делалось в 25 году) был расчет сделать баню, туалет и душевую. Газоблок, окна, крыша делалась тоже все в 25 году (все новое) есть туалет на улице, функциональная печь в дому, балкончик на 2 этаже. Строил для себя не дачу, а загородный домик. Оставляю пол поддона перестеночного газоблока ремонт можно делать под себя все для этого. Общая площадь получаеться 49кв, территория чистая (5соток) до счетчика проведена новая электрика от столба.
Зворотній зв’язок
Александр
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок в м.Підгородне Підгородне 7
  • П’ятикімнатна
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Підгородне
Продаж великого маєтку у с. Надія (Радгоспне) Кривий Ріг 19
  • П’ятикімнатна
  • 300.7 м2
  • 12 соток
110 000 $
Ексклюзивний маєток у с. Надія (Радгоспне) — Ваш власний острів затишку та енергонезалежності! Шукаєте простір, де кожен член родини почуватиметься вільно? Цей величний двоповерховий будинок створений для тих, хто цінує масштаб, комфорт та сучасні технології. Є кадастровий номер. Головні переваги, які ********* у себе: Простір для кожного: 4 просторі та світлі спальні кімнати — ідеально для великої родини або облаштування кабінету та гостьових зон. Серце будинку: Велика вітальня (зала) з каміном, де Ви зможете збирати друзів за святковим столом або насолоджуватися затишними вечорами з близькими. Максимальна зручність: Два сучасні санвузли (на кожному поверсі), що позбавляє ранкових черг та додає комфорту. Енергонезалежність у подарунок: На даху встановлені сонячні панелі, які залишаються новим власникам! Це ваша свобода від рахунків за електрику! Чому саме цей будинок? Локація: Тихе та мальовниче селище Надія (колишнє Радгоспне) — це свіже повітря, спокій та всього кілька хвилин від міста. Стан: два повноцінні поверхи з продуманим плануванням. Прибудинкова територія: Велика ділянка, де вистачить місця і для ландшафтного дизайну, є зона для барбекю,велика альтанка для зустрічей з рідними та друзями, також можно розмістити басейн. Цей маєток — не просто нерухомість, це інвестиція у Ваш новий рівень життя! ???? Телефонуйте прямо зараз, щоб записатися на перегляд і відчути атмосферу цього дому на власні очі!
Кривий Ріг
Загородный дом возле водоема Васильків 8
  • Чотирикімнатна
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильків, Пінчуки
офлайн
Александр
На сайті з 16 квітня 2020