1  / 12
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 1
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 2
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 3
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 4
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 5
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 6
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 7
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 8
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 9
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 10
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 11
Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна - фото 12

Чудову 2к квартира, вул. Русанівський Бульвар 6, м. Лівобережна

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
68 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 19 лютого 2026, ID: 4770159
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 44 м2
  • Площа кухні 6 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Чешка 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество 
Опис
Продається чудова 2к. квартира, вул .Русанівський Бульвар 6, метро Лівобережна пішки.
Загальна площа 44 кв.м. житлова 29 кв.м.,кухня 6 кв.м., 6/9 будинку.
В квартирі зроблено капітальний ремонт с заміною електропроводки.
Встановлені нові лічильники на воду на електрику.
Гарне місце розташування, поряд Набережна Дніпра пляж, зона відпочинку.
Поряд магазини, кафе, школи, дитячі садочки, метро Лівобережна пішки.
Документи до продажу готові.
Записуйтесь на перегляд.
Зворотній зв’язок
Олена Коваленко
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1 кімнатну квартиру, Піонерська Біла Церква 11
  • Однокімнатна
  • 30.2 м2
  • 1 / 5 пов.
38 000 $
Продаж однокімнатної квартири, вул. Січневий прорив (р-н дитячої стомат. поліклініки). Квартира знаходиться на першому поверсі, 5 поверхового будинку. Не кутова, тепла, в хорошому житловому стані. Зроблений косметичний ремонт. Металопластикові вікна. Санвузол роздільний. До квартири додається кладова у підвалі Квартира продається з меблями та технікою. Поруч розвинена інфраструктура- школи, дитячі садочки, супермаркет АТБ, магазини, парк, річка, зупинка громадського транспорту. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під здачу в оренду. Вартість 38000 у.о. присутній торг.
Біла Церква
Продаж 1-кімнатної квартири, при в'їзді на Гайок! Біла Церква 10
  • Однокімнатна
  • 32.8 м2
  • 8 / 9 пов.
28 000 $
Продається 1-кімнатна квартира загальною площею 32,8 кв.м, розташована на 8 поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Квартира в житловому стані, але потрібно робити свіжий ремонт. Зручне планування: простора кімната 19.5 кв.м., суміжний санвузол, лоджія. У квартирі залишаються меблі й побутова техніка, що стане гарним бонусом для нових власників. Будинок розташований у тихому, затишному районі при в'їзді на Гайок. Поряд парк для прогулянок і відпочинку, магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Ця квартира — чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд . Ціна 28000 у.о.,торг.
Біла Церква
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Київ 20
  • Трикімнатна
  • 85 м2
  • 2 / 4 пов.
220 000 $
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Унікальна локація. Історичний центр міста. Станції метро "Українськіх Героїв" або «Університет», - 800 метрів. Будинок старої забудови (1920 р), цегляний. Висота стелі-3,3 м. 2 (високий) поверх у 4-х поверховому будинку без ліфта. Трикімнатна квартира з роздільним плануванням, двостороння, загальною площею 85 м2, з/в роздільний, з вікном. Великий балкон засклений та утеплений. Сучасний ремонт у світлих тонах, на підлозі ламінат та плитка, варіативне освітлення. Затишна квартира повністю мебльована та обладнана технікою. - У холі: велика кутова шафа-купе, ; - У залі: кутовий диван, прямий диван, обідній стіл зі стільцями, дуже місткі корпусні меблі, кондиціонер, вихід на засклений балкон з зоною відпочинку; - У спальні: двоспальне ліжко, туалетний столик із дзеркалом, тумбочки, функціональна величезна гардеробна, кондиціонер, - У дитячий: корпусні меблі, ліжко, шафа, кондиціонер; - у кухні: вбудовані меблі, дводверний холодильник, газова варильна поверхня на 4 конфорки, духовка,посудомийна машина, витяжка, микрохвильова піч , стільці, стіл.; - У ванній: ванна-джакузі, умивальник, дзеркало,, пральна машина, вбудовані міблі та шафа; - У туалеті: бойлер, унітаз. Охоронна сигналізація, Центр міста, чудова транспортне сполучення, магазини, аптеки, салони краси, кафе, ресторани. парк Шевченка та Ботанічний сад Фоміна. Власник в Києві, документам більше 3 років.
Київ, Голосіївський
офлайн
Олена Коваленко
На сайті з 16 квітня 2020