1  / 20
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 1
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 2
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 3
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 4
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 5
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 6
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 7
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 8
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 9
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 10
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 11
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 12
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 13
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 14
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 15
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 16
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 17
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 18
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 19
Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква - фото 20

Чудовий будинок в мальовничому місті Жовква

Жовква

Поскаржитись
200 000 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4855723
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 250 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 12 сот.
  • Опалення Комбіноване 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Ванна, Душова кабіна, Балкон, Тераса, Камін, Ґрати на вікнах, Гараж, Басейн 
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов 
Опис
Продається чудовий будинок у мальовничому місті Жовква, що знаходиться неподалік Львова (20 хвилин їзди до Галицького перехрестя).
Цей двоповерховий маєток має усе необхідне для комфортного життя. На обох поверхах розташовані повноцінно функціонуючі кухні. Також є дві ванних кімнати для вашої зручності. Насолоджуйтеся свіжим повітрям та краєвидами з обох балконів, один із яких має величезну терасу.
Перший поверх прикрашений каміном, що створює затишну атмосферу. У будинку також є горище, яке сміло можна обладнати під мансарду за потреби.
На подвір’ї є великий гараж, який з легкістю вміщує 2 автомобілі. Також ви зможете зберігати овочі та консервацію у окремій коморі. Насолоджуйтесь красою природи у прекрасному саду. Для релаксу вам стане в нагоді басейн, де ви зможете освіжитися у спекотні дні.
Будинок повністю утеплений. На території є власна скважина.
Власник цього будинку неодмінно буде щасливим, тож не втрачайте свій шанс.
Запрошуємо на огляд.
Деталі по телефон
Зворотній зв’язок
Христина
офлайн
Схожі оголошення
4-к дача Київ, Дарницький, 73000 $ Київ 20
  • Чотирикімнатна
  • 127.6 м2
  • 5 соток
73 000 $
Продаю дачу на березі озера 4 км від метро Славутич в Дарницькому районі м.Києва. Без %. Від власника Осокорки, Центральна, вулиця 9-а Лугова . Поруч зупинка громадського транспорту та магазин. Тиха закрита вулиця на 5 будинків, дружні сусіди. По вулиці проведено газ. Ділянка 5 соток знаходиться у мальовничому місці, прямо на березі "озера Дмитровича", що дає унікальну можливість для відпочинку біля води та риболовлі. Капітальний 127, 6 и.кв цегляний дачний будинок 80-х років побудови з високим цокольним поверхом. Дві спальні на другому поверсі + мансардна кімната. Стан "радянський". Заведена електрика 15кВт (3 фази). Ділянка прямокутної форми, рівна. Є місце для паркування авто. Відмінна транспортна розвязка. Документи на будинок і землю в порядку. Ідеальне перспективне місце для відпочинку та втілення Вашої мрії. Можливий торг дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Київ
Продам пів будинку недобудований в с. Пороскотень Буча 6
  • Трикімнатна
  • 113 м2
  • 17 соток
40 000 $
Продам пів будинку недобудованого. Земельна ділянка 17 соток, 3 кімнати. Будинок знаходиться в селі Пороскотень. Дуже живописне місце. На території протікає струмок.
Буча, Пороскотень
Продам великолепный дом на р. Самара, пос.Новоселовка. Новоселівка 3
  • Трикімнатна
  • 190 м2
  • 20 соток
100 000 $
Продам дом пос.Новоселовка, ул. Днепровская,первая линия от реки Самара,есть свой причал,дом 190 кв.м., 2 этажа,+цокольный этаж с гаражом, сауной и маленьким бассейном, 3 спальни, большая гостиная,есть камин, кухня-студия, 2-х. контурный котел, все коммуникации в доме, 2 с/у., ванная и душ кабина,выполнен качественный ремонт, есть техника и мебель.Участок 20 соток, приватизирован, огражден капитальным забором, есть навес для авто, много пихтовых деревьев и других редких насаждений. Рядом приличные соседи, к дому проложен асфальт.
Новоселівка
офлайн
Христина
На сайті з 16 квітня 2020