1  / 8
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 1
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 2
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 3
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 4
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 5
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 6
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 7
Чудова квартира в історичному центрі міста - фото 8

Чудова квартира в історичному центрі міста

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
58 000 грн.
1 208 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4981676
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Метро, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Только семьям, Можно иностранцам, Можно с детьми 
Опис
Пропонується двокімнатна студія в історичному районі міста з видом на вулицю. У будинку є ліфт та двері з кодом на поверсі, домофон у будівлі. Окрема спальня, кухня-студія з розкладним комфортним вбудованим диваном (повноцінне ліжко) та санвузлом. Дуже гарний стильний сучасний ремонт з усім необхідним для комфортного проживання та навіть більше. Що ми маємо та пропонуємо:
- ліжко queen-size
- величезна шафа
- два кондиціонери (у кожній кімнаті)
- блекаут штори на вікнах
- праска, прасувальна дошка, пилосмок
- повноцінне ліжко, вбудоване у шафу: диван-шафа вдень - ліжко вночі
- великий TV з міжнародними каналами, Wi-Fi
- на кухні: холодильник, морозильна камера, пральна машина, індукція, духовка, мікрохвильовка, чайник, дуже багато посуду
- постільна білизна, додаткові ковдри та подушки, пледи
- ванна кімната з бойлером та італійським душем, фен, дзеркало з лед-світлом, засоби гігієни
- вхідна група з дзеркалом на повний зріст
Із задоволенням докуплю усе вам необхідне, відкрити до змін. Зроблена як для себе - кілька днів жила там для тесту.