1  / 15
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 1
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 2
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 3
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 4
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 5
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 6
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 7
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 8
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 9
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 10
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 11
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 12
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 13
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 14
Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б - фото 15

Чудова і затишна квартира по,вул.Европейська,5-Б

Нові Петрівці

Поскаржитись
48 000 $
24 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 вересня 2025, ID: 4317665
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 37 м2
  • Площа кухні 7 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Тип стін Цегляний 
Опис
"Смарагдове місто".Швидкий продаж і звільнення дуже гарненької і затишної квартири, в якій комфортно буде проживати навіть родина з дітьми. Е-Оселя,Е-відновлення- співпрацюємо.Квартира двохкімнатна, в дуже гарному стані, укомплектована всіма необхідними меблями і технікою. На кухні двоконтурний газовий котел,який призначений для індивідуального опалення і підігріву води. Сумісний просторий санвузол, душова кабіна. Металопластикові вікна. З вікон дуже шикарний вигляд на Київське море. Охайний стан під’їзду і прибудинкової території. Ліфт просторий. Є сховище в будинку і консьерж. Високий технічний поверх.У дворі гарний, великий дитячий майданчик. На території ЖК магазини, кавярні. Поруч новий дитячий садочок, полікліника. Чудова транспортна розв’язка-маршрутки до Києва їздять кожні 15 хвилин. До станції М "Героїв Дніпра" 20 хвилин.
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн
Схожі оголошення
ЗАТИШНА 2кім.кв в ДОГЛЯНУТОМУ ЖК Нова МИТНИЦЯ з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом Черкаси 10
  • Двокімнатна
  • 74 м2
  • 1 / 10 пов.
125 000 $
Працюємо з усіма ДЕРЖПРОГРАМАМИ! Якщо ви шукаєте квартиру, куди хочеться зайти і залишитись — це саме той варіант. Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом, продуманим до дрібниць в новому ЖК НОВА МИТНИЦІ, по вул. С.ЖУЖОМИ. Інтер’єр виконаний у стриманому, стильному дизайні з використанням якісних матеріалів та трендових рішень. Квартира з продуманим плануванням, де кожен метр використаний максимально функціонально: - простора кухня з повним комплектом вбудованої техніки з фурнітурою Blum - світла вітальня з зоною відпочинку та виходом на балкон - затишна спальня з великим ліжком та місткою шафою Переваги: — сучасний ремонт без додаткових вкладень — стильна кухня з технікою (холодильник side-by-side, посудомийна машина, варильна газова панель, пральна машина, духова шафа, бойлер, кондиціонер) — продумане освітлення та дизайнерські елементи дизайну — тепла підлога- це комфорт у будь-яку пору року. - встановлена сигналізація Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість і стиль у кожній деталі.Локація з розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, транспорт, все необхідне для життя. Закритий двір - це безпека та привтність. Послуги АН 2%
Черкаси
ЖК "Мрія" квартира на продаж Житомир 3
  • Однокімнатна
  • 44 м2
  • 7 / 10 пов.
39 600 $
Продається простора 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Мрія» по вул. Євгена Рихліка (с. Оліївка, фактично територіально Житомир). Квартира після будівельників — ідеальна можливість зробити ремонт на власний смак та створити комфортний простір під себе. Основні характеристики: Поверх: 7 із 10 Загальна площа: 44,0 м² Кухня: 12 м² Квартира однокімнатна, з продуманим та цікавим плануванням Простора кімната, багато можливостей для зонування Про будинок: Цегляний будинок, вже введений в експлуатацію Частково заселений Підключені основні комунікації Локація: Зручне розташування — поруч магазини, супермаркети та вся необхідна інфраструктура Хороша транспортна розв’язка — швидкий доїзд у будь-який район міста. Право власності зареєстровано — швидке оформлення угоди. Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.Ціна: 39 600 $. Телефонуйте — надам детальну інформацію та домовимось про перегляд.
Житомир, Крошня
Продаж 3-к квартири вул. Тетянинська 7 Київ 4
  • Трикімнатна
  • 105 м2
  • 4 / 12 пов.
120 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Тетянинська 7. Стан квартири житловий, частково після косметичного ремонту. 3 окремі просторі кімнати, 2 санвузли. Великий вибір наземного транспорту, швидкісний трамвай в центр міста. До найближчої станції метро 10 хвилин на громадському транспорті або 20 хвилин пішки. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
офлайн
Тетяна
На сайті з 16 квітня 2020