1  / 7
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 1
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 2
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 3
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 4
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 5
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 6
Частина будинку з житловою добудовою та гаражем - фото 7

Частина будинку з житловою добудовою та гаражем

Здолбунів

Поскаржитись
63 000 $
28 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 березня 2026, ID: 4849224
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Частина будинку 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 3 сот.
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Ванна, Гараж, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Пів будинку та двоповерхова жила побудова,як одна власність.
Місто ЗДОЛБУНІВ .
Затишний район міста.
Ремонту не потребує, готовий до проживання.
В обох будинках є по дві жилі кімнати, кухня, коридор, ванна з туалетом, підвал, в одному та горище в іншому.
Окреме опалення у двох будинках і окремо лічильники на газ та воду.
Вода і каналізація централізована.
У дворі є колодязь, невеличкий город та гараж, також є майстерня.
Власність має надвірну будівлю де можна робити баню.
3 сотки земельна ділянка, приватизована (город).
Хороша затишна вулиця.
Розвинена інфраструктура!
Поряд дитячий садочок «Дзвіночок», Ліцей номер 1, ринок, пекарня,зупинка.
Додаткова інформація та фотографії в середині будинку за номером телефону, ВАЙБЕР,ТЕЛЕГРАМ.
АН ПЕРЛИНА
09******20
Наталія
Зворотній зв’язок
Наталия
офлайн
Схожі оголошення
Готельно-відочинковий комплекс в с. Поляниця Яремче 20
  • 20 комнатная
  • 1150 м2
  • 20 соток
633 000 $
Готельно-відпочинковий комплекс в с. Поляниця розташований на ділянці, площею 0,2 га. Його загальна площа 1150 м². У будівлі передбачена СПА-зона з басейном, ресторан, паркінг та 20 номерів. Споруда без ремонту. Але у вартість також входять дизайн-проєкт для цього готельно-відпочинкового комплексу.
Яремче
Котедж 105 м² з ремонтом та виходом до річки в м. Яремче Яремче 18
  • Двокімнатна
  • 105 м2
  • 4 сотки
198 000 $
Продається стильний котедж в горах з виходом до річки. Пропозиція цікава для тих, хто дійсно бажає усамітнення та проводити день на терасі, п'ючи каву та насолоджуватись співом пташок, шумом гірського струмка, шелесту дерев та радіти сонячному промінню. Будиночок уже готовий до заселення, підведені усі комунікації. Від центральної дороги до будиночку всього 600 м асфальтованою дорогою і частково бруківкою. Вільне планування. Наявні меблі та техніка: умебльована кухня, встановлена єлектро плита та духова шафа, холодильник, обладнана скляна душова кімната. Велика кухня-студія та 2 кімнати зі зручними ортопедичними ліжками. Встановлена буржуйка для опалення на кухні, в кімнатах електричні батареї. Вікна панорамні з виглядом на річку та ліс. Саме тут ви знайдете спокій та гармонію, зможете усамітнитись та насолодитись чистим гірським повітрям, влаштувати своїм коханим незабутній сюрприз чи освідчення, відпочити від міської метушні, віднайти гармонію та просто насолодитись моментом. Поєднання прогресивного комфорту та недоторканої природи - ідеальне для тих, хто цінує затишок, красу та гармонію.
Яремче
Будинок 176 м² в с. Яблуниця(уч. Горішків) Яремче 20
  • П’ятикімнатна
  • 176 м2
  • 15 соток
220 000 $
Будинок площею 176 м² розташований на земельній ділянці площею 0.15 га в с. Яблуниця. Збудований будинок в 2012 році з оцилінрованого брусу, фундамент кам'яний, дах з металопрофілю, вікна металопластикові. Територія огороджена дерев'яним парканом, прокладено бетонні доріжки, є альтанка, а також зведено фундамент під гараж або ж будинок. Має власний колодязь та систему очистки води, тип опалення- твердопалевний котел, заведено 10 Кв світла. Будинок складається з цокольного приміщення та двох поверхів. На першому поверсі знаходиться прихожа, гардеробна, санвузол, спальна кімната та простора кухня студія. Другий поверх складається з трьох кімнат та санвузла. Місце розташування котеджу є дуже вдалим, і чудово підійде як для комерційної діяльності, так і для власного проживання, адже до головної дороги всього 150 м, підїзд на будь-якому авто в любу пору року, до Буковелю всього 8 км, а сам участок Горішків є найбільш розвиненою частиною с. Яблуниця, де знаходяться вся необхідна інфраструктура, та туристичні локації. Всього в 100 м від лісу.
Яремче, Яблуниця
офлайн
Наталия
На сайті з 16 квітня 2020