1  / 20
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 1
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 2
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 3
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 4
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 5
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 6
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 7
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 8
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 9
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 10
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 11
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 12
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 13
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 14
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 15
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 16
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 17
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 18
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 19
Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану - фото 20

Центр, комерційне приміщення, Січових стр., 2хв до фонтану

Івано-Франківськ

Поскаржитись
70 000 $
1 944 $ за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 12 листопада 2024, ID: 3256556
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 36 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Санвузол Так 
Опис
Продається нежитлове приміщення вільного призначення в самому центрі, коло фонтану. Січових стрільців 5 у дворі, вхід в арку. Площа 36м кв. Дуже світле і сонячне. Якісно зроблене, фасад з утепленням, німецькі вікна та двері Rehau, зовнішні захисні ролети, світлова велика вивіска (видно з дороги), проведено інтернет і встановлено систему відеонагляду. Опалення є і індивідуальне газове, і електричний конвектор, на вибір. Гарне планування. Кодова брама у дворі, на ніч зачиняється. Є місце для паркування авто. Підходить як інвестиція під оренду, під бʼюті індустрію (зроблено підвід води і каналізації у великому залі, що дає змогу використовувати під невелику перукарню), салон-магазин, офіс чи інші малі бізнеси. Власник.
Зворотній зв’язок
Nadia
офлайн
Схожі оголошення
Продам административно-складской комплекс город Кривой Рог Кривий Ріг 14
    1 600 000 евр.
    Продам коммерческую недвижимость новый административно-складской комплекс. город Кривой Рог, рн.Смычки, ул.Лозоватская. Общая площадь 3100кв.м,склад привезен с ОАЭ,утеплен,2 КПП,офисные и бытовые помещения 500 м.кв,душевые, рампа, навесы под авто, газовое отопление,своя генераторная на 4 к.ВТ,холодильная камера,есть 380 Вт,наливной пол,высота 5-6 м.,участок 65 соток, территория ограждена капитальным забором есть видео наблюдение, охрана.Рассмотрим вариант рассрочки оплати.
    Кривий Ріг, Саксаганський
    Здається в оренду приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська Біла Церква 3
      42 000 грн.
      Здається в оренду приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська (район МРЕО) загальною площею 440кв. м, під склад або виробництво. Сухий, рівна підлога, рампа, Хороший асфальтований під'їзд. Закрита територія. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
      Продаж Магазину. Ринок "Змичка". Приміщення для вашого бізнесу. Кривий Ріг 7
        42 000 $
        Приміщення для вашого бізнесу. Продаж Магазину. Центрально-Міський район. Ринок "Змичка". Торгівельний комплекс напроти літака. Велика парковка біля магазину. Напрямок як виїжджати на Кропивницький та Київ. Капітальне , цегляне приміщення, перекриття залізобетонні плити, підлога стяжка, вікна і труби металопластикові. Внутрішній периметр 11.3×6.5 метри, 70 метрів квадратних, висота 3 метри. Є світло, вода і каналізація. Магазин в гарному, робочому стані. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
        Кривий Ріг, Центрально-Міський