1  / 15
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 1
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 2
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 3
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 4
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 5
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 6
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 7
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 8
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 9
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 10
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 11
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 12
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 13
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 14
Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки - фото 15

Будинок (від забудовника) 150 м² та 7.5 соток закрите КМ Osocor | 7 км до метро Славутич | Осокорки

Київ, Дарницький

Поскаржитись
150 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 лютого 2026, ID: 4802237
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 150 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 7.5 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Гараж 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж двоповерхового будинок у закритому котеджному містечку Osocor House (поруч з Osocor Residence)
7 км до метро Осокорки та Славутич

(Об'єкт у будівництві орієнтовна готовність вересень 2026 року)

Площа будинку 150 м², прилегла ділянка - 7.5 сотки разом із забудовою
На території передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту

Можливе розтермінування та ремонт під ключ від забудовника з урахуванням ваших побажань

Планування:
1 поверх: кухня-студія, гардероб, технічна зона та санвузол
2 поверх: 3 спальні, балкон та санвузол

Будинок збудований з газоблоку та утеплений мінеральною ватою. Заведені необхідні комунікації: вода (сверловина 70м), каналізація (септик) та електроенергія (5 кВт)

Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 2 хв пішки до продуктового магазину
- 2 хв пішки до озера Святище
- 5 хв на авто до супермаркету Фора
- 15 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту
- 12 хв на авто до метро Славутич

- у 200 метрах знаходиться комплекс Osocor Residence, Osocor Village та Osocor BBQ
Прохід до пляжу через Osocor BBQ безкоштовний

Детальніше про КМ Osocor House можна дізнатись на офіційному сайті та на платформах про нерухомість
Зворотній зв’язок
Влад
офлайн
Схожі оголошення
Будинок біля РІЧКИ, продаж без %. Рожни, СТ Трудовик, Від Власника Бровари 20
  • Чотирикімнатна
  • 166 м2
  • 6 соток
199 000 $
Без комісії та % !!! Продаж комфортного, затишного будинку в Рожнах, СТ Трудовик, Лівий берег. Розташування на 1 лінії, має окремий вихід до річки з піщаним пляжем! Ділянка 6 соток, на якій розташовано: Двоповерховий будинок з підвалом, загальна площа 166м2, з двома окремими виходами Будинок будувався для себе! Матеріали використовувалися найкращих виробників! Будинок має повноцінний і оздоблений підвал, де розташована котельня будинку, система фільтрації води, та дві великі кімнати. Можливо використовувати, як кімнати зберігання, та кабінет, чи майстерню. Перший поверх: вітальня з зонною кухні та каміном. сан. вузол з душ кабіною Другий поверх: дві кімнати для відпочинку, кожна кімната має окремий вихід на балкон, сан. вузол з ванною. Додатково в господарській спальні відокремленно зону для SPA! Третій поверх: використовується для зберігання речей. На терасі розміщено зону барбекю. В будинку зроблено якісний ремонт! Плитка, сантехніка ,оздоблюючі матеріали, всіх відомих брендів. На території розміщена дров'яна баня, з кімнатою відпочинку та SPA зоною 50м2, також окремо сан. вузол. Басейн з підігрівом! Оремо розміщена літня зона барбекю з тандиром! Навіс на два авто скважина, септик, додатковий генератор з акумуляторними батареями, система відео спостереження, та охорони периметру ділянки та будинку, інтернет, тв, та багато іншого для безпечного і зручного проживання або відпочинку!
Бровари
Продам будинок 60,8 м2 під ремонт с. Балівка Дніпро 19
  • Двокімнатна
  • 61 м2
  • 15 соток
13 000 $
Продам будинок під ремонт с. Балівка, вул. Жовтнева. Загальна площа будинку 60,8 м2, 2 кімнати. Є газ, світло, вода свердловина. Будинок побудований в 1984 р.,фундамент з шлакобетону, стіни з саману + цегла, дах з шиферу. Ділянка 15 соток, кадастровий номер, обгороджена. Є фруктові дерева , господарські споруди, погріб.
Дніпро
Продам дом р-н большой Таврии Ізмаїл 5
  • Чотирикімнатна
  • 89 м2
  • 6 соток
45 000 $ Торг
Продажа дома р-н большой Таврии 6 соток земли, 89 кв.м. 4 жилые комнаты, индивидуальное газовое Цена - 45.000$ (Торг) Агентство Недвижимости "Авеню" 0671919195, 0931919195
Ізмаїл