1  / 14
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 1
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 2
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 3
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 4
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 5
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 6
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 7
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 8
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 9
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 10
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 11
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 12
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 13
Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/ - фото 14

Будинок у Петропавлівській Борщагівці/Газ/

Петропавлівська Борщагівка

Поскаржитись
300 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 9 жовтня 2025, ID: 4364289
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 256 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Тераса, Гараж, Автонавіc, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Опис
Продається одноповерховий будинок з підвалом у Петропавлівській Борщагівці – комфорт і надійність для вашої родини!

Загальна площа – 256 м² (разом з підвалом)
Ділянка – 8 соток
Повноцінний підвал з теплою підлогою по всьому периметру
Тераса 18 м²
Гараж та навіс на 2 авто

Будинок побудований з якісних матеріалів:
Фундамент стрічковий утеплений, облицьований плиткою
Стіни з подвійної цегли + товсте утеплення (перліт), фасад – клінкерна цегла
Вікна REHAU (двокамерні, профіль 70 мм)
Тепла підлога, готові виходи під радіатори у спальнях, електрокотел, генератор
Покрівля — металочерепиця з супердифузійною мембраною

Комунікації:
Газ підключено
Світло 18 кВт (3 фази) із системою заземлення
Вода зі свердловини (42 м) з насосом, автоматика, гідроакумулятор
Септик (загальний об'єм 15 м³) + дренажна система
Інтернет, сигналізація

Територія:
Паркан фасадний + металопрофіль з боків
Хвіртка із замком, гаражні ворота з автоматикою
Тротуарна плитка, газон, автоматичний полив

Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, простір та автономність. Будинок готовий до чистового ремонту – створіть інтер’єр своєї мрії!

Дзвоніть для детальної інформації та організації перегляду!
Зворотній зв’язок
Олена
офлайн
Схожі оголошення
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати.
Одеса, Київський
Готельно-відочинковий комплекс в с. Поляниця Яремче 20
  • 20 комнатная
  • 1150 м2
  • 20 соток
633 000 $
Готельно-відпочинковий комплекс в с. Поляниця розташований на ділянці, площею 0,2 га. Його загальна площа 1150 м². У будівлі передбачена СПА-зона з басейном, ресторан, паркінг та 20 номерів. Споруда без ремонту. Але у вартість також входять дизайн-проєкт для цього готельно-відпочинкового комплексу.
Яремче
Відпочинковий комплекс зі СПА на березі річки в с. Микуличин Яремче 10
  • 27 комнатная
  • 1474 м2
  • 13 соток
530 000 $
Продамо 5-ти поверховий комплекс з приватною котельнею та зоною СПА, загальною площею 1 474 м², розташований на ділянці у 0,13 га. Споруда вміщає 27 номерів. З них 14 - це однокімнатні номери, 11 - двокімнатні, 2 - трикімнатні. Щодо додаткових приміщень, то: Площа ресторану - 162 м² Площа конференц-зали - 55 м² СПА займає - 69 м² Господарські приміщення це - 110 м² Вартість: 420.000$ Будинок збудований у 2015 році. Стіни цегляні, дах вкритий бітумною черепицею, а перекриття монолітне залізобетонне. Щодо розташування, то до найближчого міста - 5 км. А ліс, гори та ріка на відстані менш як 1 км. Уся необхідна інфраструктура: парк, магазин, зупинка громадського транспорту - всього за 500 м від комплексу.
Яремче