1  / 9
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 1
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 2
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 3
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 4
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 5
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 6
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 7
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 8
Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку) - фото 9

Будинок у центрі м.Корсунь-Шевченківський(біля центрального ринку)

Корсунь-Шевченківський

Поскаржитись
51 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4857065
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 67.3 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 9 сот.
  • Ремонт Житловий стан 
Опис
Продається затишний будинок у центрі міста Корсунь -Шевченківський , Черкаської області (біля центрального ринку). Відстань до м.Черкаси 90 км., до Києва - 143 км. Є залізничне сполучення ( ст. КОРСУНЬ).
Будинок площею 67, 3 кв.м., з усіма зручностями. Складається з 4-х кімнат, кухні та кладової . З коридору до кімнат будинку є два окремі входи,що дозволяє проживати автономно.Розташований будинок на приватизованій земельній ділянці правильної форми розміром майже 9 соток. До будинку зроблений зручний заїзд. Крім будинку, на земельній ділянці розташована господарська споруда (склад) а також капітальний погріб. На земельній ділянці ростуть плодові дерева.
У будинку є все необхідне для комфортного життя-світло, газ та централізоване водопостачання. Поряд з будинком на відстані 6м. розташований колодязь з дуже смачною водою.
Головною перевагою даного будинку є його місце розташування! У радіусі кількох хвилин пішки знаходиться: базар та магазини, зупинка міського транспорту,школи (музична школа), аптека, парк - заповідник, історичний музей та річка Рось ( 150 м.). Розміри земельної ділянки та її місце розташування дають можливість використовувати її у комерційних цілях (відкриття магазину, офісу, салону краси і т.д.).
Телефонуйте,будь ласка, власнику будинку, щоб домовитись про перегляд та побачити все на власні очі.
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Продажа отдельной 1/2 Части Дома ул.Краснодонская Ізмаїл 18
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 5 соток
29 900 $
Продажа 1/2 часть Дома в ней: 2 раздельные комнаты кухня студия санузел газовое отпление. +Летняя кухня в ней 1 комната отдельная /кухня /санузел 5 соток земли приватизированной +Гараж Находится ул.Краснодонская (Пылинка) 29900 Торг (или обмен на квартиру Агентство недвижимости 0671919195. 0931919195
Ізмаїл
Продам отдельную 1/2 часть Дома (Гурман) Ізмаїл 9
  • Двокімнатна
  • 100 м2
  • 5 соток
29 900 $
Продажа ул.Краснодонская( Гурман) 1/2 часть Дома в ней: 2 раздельные комнаты кухня студия санузел газовое отпление. +Летняя кухня в ней 1 комната отдельная кухня санузел 5 соток земли приватизированной 29.900$Торг или обмен на квартиру Агентство недвижимости 0671919195. 0931919195
Ізмаїл
Продажа Дома 35000 Торг Ізмаїл 4
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 5 соток
35 000 $
Продажа Отдельно стоящего Дома 3 комнаты Отопление- газовые конвекторы ,во дворе летняя кухня тоже газофицирована 5 соток земли Р-он улиц Толстого -Ломоносова Сделан косметический ремонт . Продажа в связи с переездом 35 000 Торг реальному покупателю Агентство Недвижимости Avenue 0671919195 0931919195
Ізмаїл
офлайн
Наталія
На сайті з 16 квітня 2020