1  / 17
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 1
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 2
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 3
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 4
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 5
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 6
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 7
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 8
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 9
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 10
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 11
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 12
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 13
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 14
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 15
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 16
Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами - фото 17

Будинок під офіс ІТ компанії з житловими тарифами

Львів, Галицький

Поскаржитись
1 950 $
975 $ за м²
26 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 грудня 2024, ID: 3381868
Характеристики
  • Общая площадь 2 м2
  • Этажность
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Оренда будинку під офіс для IT-команди у Львові: комфорт, стиль та інновації

Ідеальне місце для творчої та продуктивної роботи вашої IT-команди у самому серці Львова. Просторий будинок поруч із Високим Замком та ТЦ «Форум» забезпечить зручне розташування та сучасні умови для вашої команди.

Переваги обєкта:
Інфраструктура: Розташування, яке ідеально підходить для роботи та відпочинку. Лише 18 хвилин пішки до пл. Ринок, 10 хвилин до ТЦ «Форум».
Інженерні системи: Сучасна потужна мережа, кондиціонування, система рекуперації повітря для свіжості в офісі, камін для затишку, автономне опалення для будь-якої погоди, сигналізація все для безпеки та комфорту.
Комфорт і зручності: Закрита територія з паркомісцями, внутрішній двір для відпочинку на свіжому повітрі.
Функціональність: Два санвузли, частково мебльовані робочі зони, побутова техніка. За потреби можна облаштувати до трьох спалень для вашого персоналу чи гостей.

Цей будинок стане ідеальним місцем для розвитку вашого бізнесу, натхнення команди та створення креативної атмосфери у Львові.

Запрошуємо вас до нової комфортної локації для успішної роботи вашої команди!
Зворотній зв’язок
Микола
офлайн
Схожі оголошення
Оренда магазина на червоній лінії з окремим входом Яворницького 105. Червона лінія, окремий вхід, ві Дніпро 11
    60 000 грн.
    Оренда магазина на червоній лінії з окремим входом Яворницького 105. Червона лінія, окремий вхід, вікно на червону лінію. 15 Квт електрики, вода, каналізація. парковка перед будівлею. Зручно під магазин\послуги\кав'ярню 163 м2 60 000 + коммун 093 47 15 722 050 63 49 895, Телефонуйте Комісія 70%
    Дніпро
    Здам Офіс на Слобожанському пр. (50) Гарний ремонт Дніпро 7
      6 250 грн.
      Здам Офіс на Слобожанському пр. (50) 3\3, Гарний ремонт (22 рік) су на поверсі. 25 м2 6250 грн Комісія АН 100% 050 634 98 95 093 471 57 22, телефонуйте
      Дніпро
      Новий торговий комплекс. Червона лінія з окремим входом Дніпро 4
        63 200 грн.
        Новий торговий комплекс. Вода, каналізація, туалети вже зроблені. Своя ТП, 380 В, вистачить на все. Червона лінія з окремим входом Прекрасний автомобільний трафік. Фарбуйте стіни- ставте меблі і готово. квадратура різна, від 40 м2 і до 110 м2 (можна об'єднувати більше) Ціна 63200 грн Комісія АН 50% 093 47 15 722 050 63 49 895, телефонуйте
        Дніпро
        офлайн
        Микола
        На сайті з 16 квітня 2020