1  / 15
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 1
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 2
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 3
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 4
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 5
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 6
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 7
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 8
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 9
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 10
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 11
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 12
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 13
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 14
Будинок  8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі - фото 15

Будинок 8 соток ліс озеро терміново Стоянка Гореничі

Гореничі

Поскаржитись
199 000 $
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 лютого 2026, ID: 4783989
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 280 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
Опис
Продається затишний будинок у престижному районі передмістя Києва, в Стоянці, с.Гореничі.

Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок, розташований у лісовому районі, поруч з озером.. Це ідеальне місце для сімейного проживання або відпочинку, яке відповідає всім потребам комфортного життя.

- Площа: 283 м2
- Кількість кімнат: 5
- Зручності: три санвузли, велика кухня вітальня з виходом на власну терасу.
- Парковка: гаражні бокси на два авто.
- Додаткові особливості: індивідуальний архітекторський проект, заведено 30 кВт електрики, земельна ділянка 8 соток.

Розташування:
Будинок розташований у зручному місці з легким доступом до магазинів (Сільпо, McDonald), ресторанів, шкіл та громадського транспорту.

**Ціна:** 199000$

Не втрачайте шансу стати власником цього прекрасного будинку. Зателефонуйте за номером 09******90 для отримання додаткової інформації та організації перегляду.
Зворотній зв’язок
Оксана
офлайн
Схожі оголошення
Продам котедж Ужгород 7
  • Трикімнатна
  • 66 м2
  • 10 соток
100 000 $
котедж в селі Синяк, Мукачівський район, біля лісу. Територія 10 соток. Є бесідка, мангал, місце для відпочинку. Котедж: 1-й поверх кухня, прихожа, санвузол, приймальна. 2-й поверх: дві спальні з балконом, санвузол. Котедж 11 на 6 метрів. Тихе мальовниче місце для відпочинку.
Ужгород
4-к будинок Дніпро, Ювілейне, 210000 $ Дніпро 20
  • Чотирикімнатна
  • 360 м2
  • 12.5 соток
210 000 $
тел. 095 528 1117 Продам дом (под чистовую отделку)в смт Слобожанском, ул. Калиновая - идеальное место для жизни большой семьи или развития бизнеса! Общая площадь дома 360кв.м, что обеспечивает максимальный комфорт и пространство для всех членов семьи. Дом имеет 2 полноценных этажа и мансарду, а также систему отопления и водоснабжения, разведённую электрику и установленную разводку кондиционеров. Все коммуникации газ, свет 380v 10квт, а также стены отшпаклёваны, установлены инсталляции и разводка холодной и горячей воды. Практически каждая комната имеет свой гардероб и собственный санузел. Дом выполнен из красного кирпича,крыша из мягкой кровли на металокаркасе, что гарантирует долговечность и защиту от внешних факторов. Участок земли 12,5 с приватизирован, полностью огорожен. Мы готовы выслушать предложения и организовать показ в удобное для вас время. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 12.5 сот.
Дніпро
7-к будинок Дніпро, Індустріальний, 215000 $ Дніпро 20
  • 7 комнатная
  • 322 м2
  • 5 соток
215 000 $
Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 кв.м, два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Дніпро
офлайн
Оксана
На сайті з 16 квітня 2020