1  / 7
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 1
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 2
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 3
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 4
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 5
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 6
Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка - фото 7

Будинок 150 кв.м. на етапі будівництва! 5 соток, Петропавлівська Борщагівка

Петропавлівська Борщагівка

Поскаржитись
225 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 13 липня 2026, ID: 5163290
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 150 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 5 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Балкон, Тераса, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж сучасного будинку на етапі будівництва у Петропавлівській Борщагівці.

Вигідна ціна на етапі будівництва.
Здача будинку - восени.

Площа будинку - 150 кв.м.
Ділянка - 5 соток

Планування:
• 4 окремі кімнати
• простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• функціональне сімейне планування

Будівництво:
• стіни з керамоблоку
• утеплення фасаду пінопластом
• утеплення даху мінватою
• енергозберігаючі вікна
• броньовані вхідні двері

Комунікації:
• газ
• електроенергія 12 кВт
• власна свердловина
• септик

Локація:
• вул. Миколаївська
• нова забудована вулиця
• сучасний приватний сектор
• поруч новий ліцей
• дитячий садок
• парк
• супермаркети
• зручний виїзд до Києва

Переваги:
• велика ділянка 5 соток
• газ підключено
• якісні матеріали будівництва
• нові комунікації
• вигідна ціна до завершення будівництва

Умови покупки:
• без комісії для покупця

Телефонуйте для деталей та перегляду.
Зворотній зв’язок
Володимир
офлайн
Схожі оголошення
Уютный дом с евро ремонтом в фонтанке Фонтанка 3
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 5 соток
165 000 $
Одесса ФонтанКа 2 Продам ДОМ 80 м.кв. , 1 этаж, 3 комнаты, кухня студия, санузел, угловой участок 5 соток. Евроремонт Газ, свет, вода, асфальт, ландшафт, газон, место для 2-3х авто. 165000$ 0671844975 Татьяна
Фонтанка
Продаж будинку на Артемі ( єВідновлення) Кривий Ріг 19
  • Трикімнатна
  • 65 м2
  • 10 соток
42 500 $
Пропонуємо до продажу добротний будинок загальною площею 64,5 м², розташований на земельній ділянці 10 соток. Будинок глинобитний, обкладений цеглою, теплий та міцний. Зручне планування включає три окремі житлові кімнати, простору кухню площею 8,9 м², великий санвузол та два коридори. Житлова площа становить 42,2 м². У будинку вже виконані основні підготовчі роботи: стіни вирівняні та повністю підготовлені під поклейку шпалер, встановлені металопластикові вікна, замінені міжкімнатні двері. Підключені всі необхідні комунікації: газове опалення, газова колонка, центральна каналізація, водопостачання та електроенергія. Подвір’я просторе та доглянуте. На території розташований великий капітальний гараж зі смотровою ямою, що стане справжньою знахідкою для автовласників. Також є естакада для обслуговування автомобіля, літня кухня, капітальний погріб та окреме приміщення, яке можна облаштувати під майстерню, склад або використовувати для власної справи. Ділянка площею 10 соток дає достатньо місця для саду, городу чи облаштування комфортної зони відпочинку. На подвір’ї ростуть виноград та плодові дерева, створюючи затишну атмосферу. Будинок розташований у спокійному районі з хорошим під’їздом. Це чудовий варіант для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною земельною ділянкою, а також для тих, кому важливо мати великий гараж, майстерню та місце для обслуговування автомобіля. Телефонуйте, відповім на всі запитання та організую перегляд у зручний для вас час.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продам Дом в Корабельном районе (Балабановка) Миколаїв 10
  • Двокімнатна
  • 64 м2
  • 6 соток
17 000 $
Возможна продажа по программам! В продаже дом в обычном жилом состоянии в тихом и спокойном месте Корабельного района В доме 2 комнаты Крыша шифер Отопление - печь + електро конвектор Участок 6 соток Удобства на улице Есть фундамент под строительство еще одного небольшого домика Небольшой ухоженный огород Асфальтированная улица Приглашаю к просмотру, звоните!
Миколаїв, Корабельний
офлайн
Володимир
На сайті з 16 квітня 2020