1  / 15
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 1
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 2
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 3
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 4
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 5
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 6
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 7
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 8
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 9
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 10
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 11
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 12
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 13
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 14
Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000 - фото 15

Білогородка продаж будинку 90 м.кв. 55 000

Білогородка

Поскаржитись
55 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 грудня 2025, ID: 4616597
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 90 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 4 сот.
  • Коммуникации Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж одноповерхового будинку площею 90м2, земельна ділянка 4 сотки.
Планування: коридор, кухня-вітальня з виходом на задній двір, господарська кімната з санвузлом, дві дитячі кімнати.

Технічні характеристики:
- фундамент стрічковий монолітний
- стіни з газоблоку, утеплення пінопласт 100мм
- дах покрівельний металопрофіль, утеплення мінвата 100мм
- металопластикові вікна
- стан після будівельників
- електроенергія 10 кВт (3 фази)
- свердловина
- септик
- вимощення будинку, паркан, ворота.

Будинки на етапі будівництва.
Телефонуйте, перегляд в зручний для Вас час за аопередньою домовленістю
Зворотній зв’язок
Алла Агенція Нерухомості Materra
офлайн
Схожі оголошення
4-к дача Київ, Дарницький, 73000 $ Київ 20
  • Чотирикімнатна
  • 127.6 м2
  • 5 соток
73 000 $
Продаю дачу на березі озера 4 км від метро Славутич в Дарницькому районі м.Києва. Без %. Від власника Осокорки, Центральна, вулиця 9-а Лугова . Поруч зупинка громадського транспорту та магазин. Тиха закрита вулиця на 5 будинків, дружні сусіди. По вулиці проведено газ. Ділянка 5 соток знаходиться у мальовничому місці, прямо на березі "озера Дмитровича", що дає унікальну можливість для відпочинку біля води та риболовлі. Капітальний 127, 6 и.кв цегляний дачний будинок 80-х років побудови з високим цокольним поверхом. Дві спальні на другому поверсі + мансардна кімната. Стан "радянський". Заведена електрика 15кВт (3 фази). Ділянка прямокутної форми, рівна. Є місце для паркування авто. Відмінна транспортна розвязка. Документи на будинок і землю в порядку. Ідеальне перспективне місце для відпочинку та втілення Вашої мрії. Можливий торг дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Київ
Ексклюзивна резиденція в серці Карпат — Микуличин Яремче 18
  • П’ятикімнатна
  • 355 м2
  • 57 соток
400 000 $
До вашої уваги — ексклюзивна резиденція у самому серці Карпат, у мальовничому селі Микуличин. Ця нерухомість поєднує в собі стиль, якість та безмежні можливості: ідеальне рішення для приватної резиденції, заміського маєтку або преміального гостьового бізнесу. Що входить у комплекс: Котедж площею 228 м² Гостьовий будинок 127 м² Земельна ділянка 0.32 гектари + (0.25 гектра) в оренді Основний будинок збудований із клеєного брусу Honka (Фінляндія) товщиною 260 мм — преміальна якість, екологічність, довговічність. Гостьовий будинок зведений із пустотілої цегли з базальтовим утепленням та має бетонне перекриття. Технічні характеристики та комунікації: Потужне електропостачання — 50 кВт Сучасна система біосептика з дренажним полем Встановлено 7-камерні енергозберігаючі вікна — найвищий рівень теплоізоляції та комфорту Територія та ландшафт: Загальна площа ділянки — 0,57 га Розроблений проєкт ландшафтного дизайну Якісна огорожа по периметру забезпечує приватність і безпеку Вражаючі краєвиди, свіже гірське повітря та атмосфера спокою Дуже гарний доїзд від центральної траси H-09: відстань до неї становить всього 2 кілометри гарною асфальтованою дорогою Локація з високим туристичним попитом. Якщо зацікавила пропозиція чекаємо вашого дзвінка для запису на огляд.
Яремче
Продам дом в Первой Фонтанке возле «Ривьеры» Одеса 4
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
43 000 $
Предлагается к продаже Дом в Первой Фонтанке в непосредственной близости от Торгово-Развлекательного Центра «Ривьера». Дом построен из Крымского ракушняка. 1 этаж, 2 спальни + кухня-столовая 18кв.м. + Сан.Узел 12кв.м. Все коммуникации… Участок 10 соток. Правильной Формы. Застроенный район. Хороший подъезд… Отличное месторасположение… Цена 43 000у.е.
Одеса, фонтанка
офлайн
Алла Агенція Нерухомості Materra
На сайті з 16 квітня 2020