1  / 15
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 1
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 2
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 3
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 4
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 5
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 6
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 7
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 8
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 9
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 10
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 11
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 12
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 13
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 14
Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича - фото 15

Безпечний Офіс 100 кв.м, метро Васильківська, Нова Англія, Максимовича

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
1 700 $
17 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 8 березня 2026, ID: 4830688
Характеристики
  • Расположение в бизнес центре 
  • Общая площадь 100 м2
  • Этаж
  • Этажность 21 
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
БЕЗПЕЧНИЙ ОФІС !!! Завжди теплий (газова котельня). власник може встановити кухню.

- Приміщення 100 кв.м, дизайнерський ремонт, оупен-спейс 40 кв.м, та три кабінети кожен по 20 кв.м, кондиціонери, комп'ютерна мережа розведенна, 4-санвузли, перед приміщенням тераса з навісом.
Біля приміщення двері в підземний паркінг. Лічильникі на опалення, воду та електроенергію.

- Сучасний ЖК Нова Англія це місто в місті, 14 великих будинків, це 4600 квартир. Алея фонтанів, велика школа, дитячий садок, спорт-клуб, спорт майданчик на відкритому повітрі, розвинена інфраструктура. Метро "Васильківська", до центру 10-15 хвилин пішки.
Зворотній зв’язок
Ярослав
офлайн
Схожі оголошення
Надам в оренду Івент холл від 100 м2 Кременчук 17
    7 $
    Надаємо вашій увазі приміщення, розташоване за адресою проспект Лесі Українки, 54-А, місто Кременчук. Висота стелі в приміщенні - 5,4 м. Можлива як короткострокова оренда, так і довгострокова оренда від 100 м2. Світлі зали з вітражними вікнами ідеально підходять для конференцій, майстер-класів, виставок, включаючи зручні місця для слухачів. А також, пропонуємо в оренду площу для розміщення острівця в сучасному торговому центрі, який ідеально підходить для: продажу аксесуарів, косметики, сувенірів, гаджетів, кавових точок тощо. "Івент Центр" розташований у новому районі міста з парковою зоною та зручною транспортною розв'язкою: 5 хвилин до зупинки громадського транспорту. В декількох хвилинах ходи знаходиться житловий масив і парк. Вартість оренди приміщення становить від 5 до 7 доларів за квадратний метр. Комунальні витрати оплачуються за фактом. У випадку оренди приміщення ми спрямовані на довгострокову співпрацю! За більш детальною інформацією прошу звертатись за номером телефону +380965589345 Катерина
    Кременчук
    Оренда фасадного приміщення 200 кв.м. Центр/Власник Київ 12
      60 000 грн.
      Оренда фасадного офісу 200 м² біля м. Палац Україна — БЕЗ КОМІСІЇ! Чудовий варіант на вул. Єжи Ґедройця (Тверська)! Це приміщення з власним входом, яке ідеально підійде під офіс, клініку, інтернет-магазин або салон. Локація: Центр міста, престижний район, поруч метро «Палац Україна». Планування: 200 кв.м раціонального простору — 6 окремих кабінетів, зона ресепшн та власна кухня. Готовність: Офісний ремонт та наявність меблів дозволяють заїхати та працювати вже завтра! Безпека: Системи доступу за ключ-картами. Зручність: 1-й поверх, презентабельный фасад та хол. Вартість: 350 грн/м² (з ПДВ) + комунальні. +380973562483 (WhatsApp)
      Київ, Печерський
      Оренда фасадного приміщення 74 м² – вул. Б.Грінченка(Центр) Київ 14
        130 000 грн.
        Оренда фасадного приміщення 73,3 м² – вул. Бориса Грінченка, 4 (Центр) Здається в оренду світле та просторе приміщення з великими вітринами в самому серці столиці. Ідеально під бутік, шоурум, аптеку, відділення банку або салон. Характеристики: Площа: 73,3 кв.м (два зали: 41,2 та 30 кв.м + санвузол). Висота стелі: 3,47 м – створює відчуття простору. Комунікації: Потужність електрики – 50 кВт (підійде для будь-якого обладнання). Входи: Окремий фасадний вхід + додатковий вихід у під’їзд. Локація: Величезні вітринні вікна на фасад, можливість розміщення помітної реклами. Трафік: Постійний потік пішоходів та автомобілів. Важливо: Приміщення не здається під громадське харчування. Вартість: 130 000 грн/міс.
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        Ярослав
        На сайті з 16 квітня 2020