1  / 8
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 1
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 2
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 3
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 4
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 5
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 6
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 7
Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди! - фото 8

Без % ЖК Сакура, квартира ЗІ СВІТЛОМ та ТЕПЛОМ завжди!

Вишневе

Поскаржитись
58 500 $
10 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 грудня 2025, ID: 4535428
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 35.3 м2
  • Площа кухні 11.6 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Затишна 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом у ЖК «Піонерський квартал» (Сакура)

- Бучанський район, с. Крюківщина, вул. Єдності, 2
- 59 000 $ — Без комісії для покупця!
- За запитом — надішлю детальний відеоогляд.

!!!Автономність і комфорт

У квартирі встановлено систему резервного живлення, яка забезпечує роботу світла, опалення та Wi-Fi навіть під час блекаутів.
Ви завжди зі світлом, теплом та інтернетом — повна незалежність у будь-яких умовах.

- Характеристики квартири

Площа: 35,3 м² (житлова — 15,7 м²)
Поверх: 8 / 10
Тип будинку: монолітно-каркасний
Опалення: індивідуальне, двоконтурний газовий котел

- Ремонт і оснащення

Кімната (15,7 м²):
• велика дзеркальна шафа-купе на всю стіну
• розкладний двоспальний диван
• кондиціонер Hyundai (на холод і тепло)
• телевізор Smart TV

Кухня (11,6 м²):
• можливість розмістити диван
• двоконтурний котел Nova Florida
• кухня під замовлення
• холодильник, мікрохвильова піч
• газова плита з духовою шафою

Санвузол (4,2 м²):
• тепла підлога (водяна)
• пральна машина Zanussi
• рушникосушарка

Передпокій (2,8 м²):
• шафа для верхнього одягу
• броньовані двері

Балкон (2,8 м²): незасклений

- Інфраструктура та локація

• До ст. м. «Теремки» — ~10 хв на авто
• Зупинка громадського транспорту — 1 хв від будинку
• Поруч: McDonald’s, Сільпо, Novus, Нова Пошта, Діла, клініки, кафе та ресторани
• Є школи, садочки
• Парковка на території ЖК

- Умови продажу

Можлива оплата: готівка або участь у державних програмах:

Постанова №280
Постанова №719
Сертифікат «Відновлення»
Програма «ЄОселя»

Єлизавета, агенція нерухомості Revolution
Зворотній зв’язок
Єлизавета
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 4-кімнатної квартири Звіринецька вул.52 Київ 4
  • Чотирикімнатна
  • 161 м2
  • 8 / 14 пов.
350 000 $
Преміальний ЖК Тріумф розташований на Печерську на вул. Звіринецька, 59. Територія комплексу охороняється, є відеоспостереження. 2 підземні паркомісця в оренді. У 10 хвилинах ходьби Ботанічний сад ім.Гришка – відмінне місце для прогулянок. Площа 161 м2. Поверх 8/14. Через вітражні вікна у вітальні відкривається панорамний вид на Дніпро, а з кімнат панорама на Новопечерські Липки.
Київ, Печерський
Продаж 2-кімнатної квартира в ЖК «Митець / Творець» по вул. Щорса, 32б (Євгена Коновальця) Київ 13
  • Двокімнатна
  • 76 м2
  • 7 / 18 пов.
179 000 $
Пропонується до продажу простора та функціональна 2-кімнатна квартира в ЖК «Митець / Творец» по вул. Щорса, 32Б (Євгена Коновальця), Печерський район. Квартира розташована на 7 поверсі монолітно-каркасного будинку 2006 року побудови. Загальна площа — 76 м². Планування включає дві окремі спальні кімнати, гардеробну, простору кухню-вітальню та великий суміщений санвузол з ванною і душовою кабіною. Встановлена вбудована кухня з усією необхідною побутовою технікою: посудомийна машина, холодильник, духова шафа. Для комфортного проживання передбачено три кондиціонери та сигналізацію. У будинку працює консьєрж, є два ліфти, автономна котельня, охорона та підземний паркінг, в який спускається ліфт. Встановлені лічильники на воду, тепло та електроенергію. Будинок має дуже зручне розташування — метро «Печерська» всього 5 хвилин пішки, метро «Палац Україна» — 15 хвилин. Поруч знаходяться магазини, торгові центри, лікарня, школи, дитячі садочки, Університет культури та мистецтв, а також численні кав’ярні, ресторани та салони краси. Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. 179000 у.о., без % Моб. (096) 59-43-044 Віта,
Київ, Печерський
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. Київ 18
  • Двокімнатна
  • 85 м2
  • 1 / 7 пов.
160 000 $
Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру площею 85,1 м² у сучасному житловому комплексі “Казка”, вул. Академіка Лебедєва, 1, корп. 7. Квартира з продуманим плануванням: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, роздільні санвузли та зручна комора (або гардеробна). Виконано якісний ремонт, квартира повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою — можна заїжджати одразу без додаткових витрат. Для комфорту встановлено індивідуальний газовий котел (опалення та гаряча вода), газову плиту, систему підігріву підлоги. Є оптоволоконний інтернет та сигналізація. Житловий комплекс “Казка” — це закрита територія з цілодобовою охороною, доглянутими двориками та спокійною атмосферою. На території є укриття та парковка для мешканців. Локація дуже зручна: поруч зелена зона та парк Феофанія — ідеальне місце для прогулянок, спорту та відпочинку. Район тихий, зелений і водночас має зручний виїзд до центру Києва. Поруч магазини, кав'ярні, зупинки транспорту та все необхідне для комфортного життя. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт, безпеку та простір у зеленій частині міста. Телефонуйте — організую перегляд та знайду для вас найкращий варіант для купівлі житла! Ціна: 160000 у.о. Любовь 0965090405
Київ, Голосіївський
офлайн
Єлизавета
На сайті з 16 квітня 2020