1  / 15
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 1
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 2
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 3
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 4
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 5
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 6
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 7
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 8
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 9
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 10
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 11
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 12
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 13
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 14
БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення - фото 15

БЕЗ% Смарт-квартира від забудовника. Розтер-ання 24 міс. Є-Відновлення

Київ, Святошинський

Поскаржитись
15 600 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 квітня 2026, ID: 4898661
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 22.9 м2
  • Площа кухні 15.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Вільне планування 
  • Тип стін Газоблок 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
До продажу пропонується смарт-квартира у малоповерховому житловому комплексі, яка стане практичним рішенням як для власного проживання, так і для інвестиції.

Оформлення НАПРЯМУ ВІД ЗАБУДОВНИКА — без комісії для покупця та без додаткових витрат.

Будинок вже введений в експлуатацію, підготовлені технічний паспорт і витяг на право власності, тому оформлення можливе одразу. Комунікації підключені, у будинку власники вже роблять ремонти.
Формат — заїхати та облаштувати житло під себе.

ПАРАМЕТРИ КВАРТИРИ:
• загальна площа — 22,9 м²
• кухня-студія — 15,5 м²
• поверх — 1
• висота стелі — 2,8 м
• ціна — 15 600 $

УМОВИ ПРИДБАННЯ:
• розтермінування до 24 місяців
• можливість придбання за програмою Є-Відновлення
(детальні умови — за телефоном)

Смарт-формат квартир такого метражу користується стабільним попитом на ринку, тому підходить як для першого житла, так і для подальшої здачі в оренду.

ТРАНСПОРТНА ДОСТУПНІСТЬ:
Близько 20 хвилин до метро Житомирська або Академмістечко.
Зупинки громадського транспорту та необхідна інфраструктура розташовані приблизно в межах 500 метрів.

Житловий комплекс малоповерхового типу (3 поверхи) розташований серед зеленої зони, що створює більш спокійне середовище проживання. Територія облаштована всім необхідним для комфортного життя.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСУ:
• малоповерхова новобудова
• охорона території
• відеоспостереження 24/7
• сигналізація
• паркомісця для мешканців
• гостьовий паркінг
• свердловина
• асфальтований під’їзд
• зона відпочинку
• альтанки та мангальна зона
• дитячий майданчик

Будинок збудований із газоблоку, передбачене індивідуальне електричне опалення. Комплекс має автономний електрогенератор, свердловину, каналізацію та організований вивіз відходів, що забезпечує стабільність у повсякденному користуванні.

Телефонуйте у зручний для вас час.
Надамо детальну інформацію, проконсультуємо щодо умов придбання та організуємо перегляд квартири.
Зворотній зв’язок
Юлія
офлайн
Схожі оголошення
Продаж чудової 2к квартири (кільце 129 кварталу) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 9 / 9 пов.
17 000 $
Шукаєте квартиру з гарним ремонтом? Живете у місті Кривий Ріг і втомилися від нашого повітря? Тоді пропонуємо до Вашої уваги чудову двокімнатну квартиру з якісним ремонтом на дев'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку по вулиці Ватутіна (Федора Караманиць). Всі вікна дуже якісні - трикамерні склопакети. Встановлено бойлер. Влітку не буде жарко, тому що в квартирі встановлено два кондиціонери. По всій квартирі поклали дуже якісну підлогу. Квартира не кутова, кімнати роздільні, санвузол роздільний. Тихі сусіди на майданчику та стояку. Боргі відсутні. прописанних немає. Лічильники на газ, світло, воду. У дворі велике паркування для автомобілів. Цей район має гарну транспортну розв'язку, поряд зупинка громадського транспорту. У кроковій доступності АТБ, Терра, школа, дитячий садок, ринок, аптека, банки. Сам район входить до складу найбільш екологічно чистих місць Кривого Рогу. Це дуже гарний варіант для тих, хто шукає затишно житло у тихому районі, але при цьому хоче мати всі необхідні зручності поряд. Новим власникам потрібно розставити меблі та насолоджуватися комфортним життям. Телефонуйте, приходьте на перегляд та купуйте!
Кривий Ріг, Покровський
Продаж 2-к квартири (Всебратське-2) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 53 м2
  • 6 / 8 пов.
19 600 $
Продається простора 2-кімнатна квартира чеського проєкту на 6 поверсі 8-поверхового будинку. ???? Загальна площа — 53,3 м² ???? Житлова — 28,3 м² ???? Кухня — 9,3 м² Квартира не кутова, тепла та світла, з гарним плануванням. Встановлені металопластикові вікна, натяжні стелі та 3 кондиціонери, які забезпечать комфорт у будь-яку пору року. Є засклений балкон. Залишаються кухонний гарнітур, вбудовані шафи у коридорі та спальні, а також пральна машина. Будинок доглянутий, ОСББ, чистий під’їзд, є зручний заїзд для дитячих і інвалідних візків. Встановлено будинковий теплолічильник, є лічильники на газ та електроенергію. Поруч є все необхідне для комфортного життя: кілька дитячих садків, школа, магазини, зупинка громадського транспорту. Квартира без боргів. Додатково є можливість придбати гараж поруч із будинком Телефонуйте та записуйтеся на перегляд — квартира варта вашої уваги
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Терміново!Продам квартиру як з обкладинки стильного журналу в Приморському рн. Одеса 19
  • Двокімнатна
  • 120 м2
  • 10 / 24 пов.
224 999 $
Терміново!Продаж квартири як з обкладинки стильного журналу або з добірки Pinterest. Інстаграмна двокімнатна квартира + кухня-вітальня у новому ЖК на проспекті Шевченка у Приморському районі міста Одеси. Цей будинок еліт-класу. Унікальна квартира з дизайнерським ремонтом та видом на море, прямий вихід до парку Перемоги. Характеристики квартири: Площа: 118,7 кв. м. Поверх: 21 з 24 Планування: кухня-вітальня та дві спальні Кухня обладнана якісними меблями та технікою, включаючи індукційну плиту, духовку, холодильник, посудомийну машину та пральну машину. Підлога: ламінат та іспанська плитка; тепла підлога у ванній кімнаті. Вбудовані меблі на замовлення з Італії: стіл, стільці, диван. Три інверторні кондиціонери з іонізацією повітря Mitsubishi і два телевізори Samsung Smart. Ця квартира призначена для тих, хто цінує комфорт та розкіш у кожній деталі. Переваги розташування: Центральне розташування у самому серці Одеси. Піша доступність до парку Шевченка та пляжу "Ланжерон" всього за 10 хвилин. Розвинена інфраструктура району: громадський транспорт, школи, дитячі садки та багато іншого. Тихі та спокійні сусіди, які створюють затишну атмосферу для проживання. Не пропустіть шанс придбати затишне житло в мальовничому куточку Одеси! Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд! Деталі Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Кухня-вітальня. Нема газу. Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення автономний котел електричний. У квартирі є Телевізор, Праска, Фен, Шкаф, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Кондиціонер, Сигналізація, Супутникове ТБ, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан - Дизайнерський ремонт. Терміново, Вільна, Ексклюзивний договір. Є автономна електроенергія – генератор. Інтернет дротовий (кабельний). Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса