1  / 20
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 1
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 2
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 3
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 4
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 5
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 6
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 7
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 8
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 9
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 10
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 11
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 12
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 13
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 14
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 15
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 16
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 17
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 18
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 19
Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район. - фото 20

Без % Продаж будинку 160 м2.Пасічна 8/2.Бортничі.Дарницький район.

Київ, Дарницький

Поскаржитись
122 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 березня 2026, ID: 4860208
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 160 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 5 сот.
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Комфорт Душова кабіна, Балкон 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонується до продажу просторий та затишний приватний будинок, який поєднує комфорт міського життя з близькістю до природи.



Київ, вулиця Пасічна 8/2. Дарницький район. Бортничі. метро Бориспільська.



Це чудовий варіант для родини, яка шукає спокійне місце для проживання з усіма необхідними умовами та розвиненою інфраструктурою поруч.



Загальна площа будинку становить 160 м².

Будинок теплий, доглянутий та повністю готовий до проживання.

Всі документи впорядковані, будинок приватизований.



У будинку проведені необхідні комунікації:

- власна свердловина забезпечує водопостачання

- встановлений електричний котел для опалення

- бойлер для гарячої води



Газова труба підведена на територію двору, що дає можливість підключення в майбутньому.



На території подвір’я є місце для паркування автомобіля.

Локація тиха та затишна, поруч знаходиться ліс, що створює приємну атмосферу для відпочинку, прогулянок та життя на свіжому повітрі.



Будинок розташований у зручному місці з розвиненою інфраструктурою.

Поруч знаходяться супермаркети — Фора та АТБ, а також дві школи та два дитячі садочки.

Є зручне транспортне сполучення, що дозволяє швидко дістатися до необхідних частин міста.



Це гарний варіант для тих, хто шукає просторий будинок у спокійному районі з можливістю жити ближче до природи, не відмовляючись від зручностей міської інфраструктури.



Ваш новий дім чекає саме на Вас!



Агенція нерухомості 'ProДім'

Підтримка на всіх етапах угоди.

Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!

Без комісії для покупця.
Зворотній зв’язок
Вероніка Вітхен
офлайн
Схожі оголошення
6-к будинок Фастівський, Крушинка, 75000 $ Крушинка 20
  • 6 комнатная
  • 247.6 м2
  • 10 соток
75 000 $
Продається будинок у селі Крушинка, Фастівського району Адреса: с. Крушинка, вул. Вишнева Загальна площа: 247,6 м Рік побудови: 2008 Характеристики будинку: Фундамент: бетон Стіни: блоки черепашнику Перекриття: залізобетонні панелі Покрівля: металочерепиця Підлога: цементна стяжка Комунікації: Електропостачання заведене Газ по вулиці Планування: 1-й поверх: 127,6 м 2-й поверх: 120 м Ділянка - 10 соток. Кадастровий номер- 3221484001:02:026:0024 Ціна: 75 000 $ + комісія 2,5% + витрати на оформлення за рахунок покупця. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 10 сот.; комісія: 2.50%
Крушинка
Продам 2-х поверховий будинок Чаплі Дніпро 20
  • Чотирикімнатна
  • 86 м2
  • 6 соток
60 000 $
Продам 2-х поверховий будинок Чаплі Продається затишний цегляний будинок з автономним опаленням, доглянутою ділянкою та зручною інфраструктурою. Будинок утеплений пінопластом (100 мм), пофарбований 2 роки тому, встановлені металопластикові вікна з трьома склопакетами, що забезпечує тепло та енергоефективність. Опалення та комунікації • автономне електричне опалення – електричний одноконтурний котел • додатково встановлено твердопаливний котел довгого горіння • можливість опалення дровами, пелетами, вугіллям • система опалення розведена по всіх поверхах • тепла підлога у ванній кімнаті • окремий особовий рахунок на електроенергію з пільговим тарифом на опалення • централізована вода . • каналізація – зливна яма (септик) Планування будинку Будинок має 2 поверхи: 86 кв.м. 1 поверх: • передпокій • кухня-вітальня • санвузол (ванна, унітаз, умивальник) • підлога – керамічна плитка • натяжні стелі 2 поверх: • 3 житлові кімнати (3 окремі та одна похідна) • санвузол (умивальник та унітаз) • підлога – ковролін • натяжні стелі Додаткові переваги • 2 бойлери для гарячої води • великий погріб при вході в будинок • простора тераса з мангальною зоною та умивальником • великий сарай, поділений на дві частини, з вольєром • забетонований майданчик для 2 автомобілів • можливість придбати сусідню ділянку та збільшити територію Ділянка • 6 соток • доглянутий газон • декоративні хвойні рослини • багато квітів • плодоносні дерева • гойдалка Локація Поряд знаходиться річка Шиянка, що створює приємну атмосферу для відпочинку на природі. Фахівець нерухомості Масленникова Ольга
Дніпро, Самарський
Продаж нового двоповерхового будинку, нижній ДНС. Біла Церква 20
  • Трикімнатна
  • 104 м2
  • 2.5 сотки
165 000 $ Торг
Продаж нового двоповерхового будинку 2022 року, нижній ДНС. Два поверху плюс підвал і холодне горище. Газоблок Д-400 вкритий метало черепицею,штукатурений і пофарбований,перекритий монолітним залізобетоном. Площа будинку 104кв.м. Перший поверх: велика кухня 30кв.м. з панорамним , скляним виходом на задній двір,передпокій,коридор,санвузол. Другий поверх: три кімнати,санвузол,сходовий марш. У підвалі котельна. На горище розкладна дробина. Заведена вода зі свердловини 85м. Центральна каналізація. Електроенергія 20КВт. Змонтована система водяних теплих підлог і радіаторів. Електричний котел 10КВт. По усьому будинку виконана розводка електрики. Стіни перетерті, металопластикові вікна. В санвузлах розведена і змонтована сантехніка, укладений кахель. Душова кабіна на першому і ванна на другому поверсі. Ділянка 2.5 сотки, обгороджена. Автоматичні ворота. Двір вимощений тротуарною плиткою. Зроблено відведення стічних вод в дренажний колодязь. Залитий фундамент і колони під бесідку і барбекю. З вікон і бесідки відкривається чудовий панорамний краєвид на зелену зону річки Рось. Ціна: 165.000у.о. торг.
Біла Церква, ДНС
офлайн
Вероніка Вітхен
На сайті з 16 квітня 2020