Без% Продаж 3кімн. Централ парк Джона Маккейна 7 Central Park
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 19 лютого 2026, ID: 4769871
Характеристики
-
Без комісії
Так
-
Кімнат
3
-
Загальна площа
106 м2
-
Площа кухні
40 м2
-
Поверх
19
-
Поверховість
23
-
Ремонт
Після будівельників
-
Опалення
Централізоване
-
Комфорт
Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт
Опис
У самому серці Києва на вул. Джона Маккейна 7, пропонується до продажу стильна та простора 3-кімнатна квартира площею 106 м² у престижному ЖК Central Park.
Загальні характеристики
Квартира вражає продуманим плануванням, яке поєднує комфорт, функціональність та естетику сучасного житла. Простора кухня-вітальня з зоною для обідів стане ідеальним місцем для сімейних вечерь та прийому гостей. Дві окремі спальні забезпечать приватність та відпочинок, а два санвузли додадуть зручності у повсякденному житті. Великий балкон із панорамним видом на місто наповнює інтер'єр природним світлом та свіжим повітрям, створюючи атмосферу затишку та відкритості.
Розташування
Житловий комплекс розташований у найбільш динамічному районі столиці з відмінною транспортною доступністю. Поруч знаходяться станції метро "Либідська", "Палац Україна", "Печерська" та "Дружби народів", що дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста. "Central Park" – це сучасний житловий комплекс із продуманою інженерною інфраструктурою, включаючи безперебійне електропостачання завдяки власному генератору. Околиці комплексу забезпечені розвиненою інфраструктурою: у пішій доступності – ресторани, кав'ярні, фітнес-клуби, супермаркети (Сільпо, Novus, Ашан), а також ТРЦ "Ocean Plaza" для шопінгу та розваг. Поруч розташовані престижні житлові комплекси "Бульвар Фонтанів" та "Французький квартал 2", що підкреслює статусність локації.
Ціна 325ʼ000$, без%
Схожі оголошення
5
- Двокімнатна
- 68 м2
- 16 / 24 пов.
Продаётся 2-комнатная квартира в ЖК «Альтаир 1»
Цена 90000уе тел 0933464401
- Площадь 63,2 м
- Кухня 14 м
- Две отдельные комнаты правильной формы
- 16 этаж из 25
Красивая квартира,ремонт,мебель и техника. Хороший комплекс. Звоните
11
- Чотирикімнатна
- 85 м2
- 4 / 9 пов.
Продам 4-кімнатну квартиру
60 000 $ | 4/9 пов. | 85 м² тел 0933464401
Київський район, Таїрова, Левітана вул., 77, дом с газом!
-Кирпичный дом +-средний этаж
-Правильная планировка
-Раздельные комнаты
-Лоджия + балкон (уже застеклены)
-квартира под ремонт.
8
- Двокімнатна
- 70 м2
- 11 / 20 пов.
Продам 2 комнатную квартиру ЖК 2 Жемчужина (Аркадия)
122 000 $ тел 0933464401
- 11/20 этаж
- площадь 70 м2
- спальня
- кухня-гостиная - 35 м2
- смежный санузел
- отдельная гардеробная комната
- терраса
- выполнен качественный ремонт с использованием дорогих материалов
- оборудована дорогой мебелью и техникой
- на лестничной площадке две оборудованные кладовые с морозильной камерой
- закрытая территория под видео наблюдением
- море 5 мин пешком