1  / 18
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 1
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 2
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 3
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 4
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 5
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 6
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 7
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 8
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 9
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 10
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 11
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 12
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 13
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 14
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 15
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 16
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 17
БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30 - фото 18

БЕЗ % Продам 2 кімнати в гуртожитку Подільський р-н Електриків 26/30

Київ, Подільський

Поскаржитись
18 500 $
607 $ за м²
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 16 березня 2026, ID: 4848127
Характеристики
  • Без комиссии Так 
  • Комнат
  • Общая площадь 30.5 м2
  • Площадь кухни 9.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Общежитие 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Без комісії для покупця.
Продам 2 окремі кімнати з ремонтом та меблями в гуртожику.

Подільський р-н.
Рибальський острів.
вул. Електриків 26/30.

3 поверх 5 поверхового цегляного будинку.
Загальна площа - 30.5 м2.
Кімната 1 - 11.7 м2.
Кімната 2 - 9.4 м2.
Частка в місцях загального користування - 9.4 м2.

Квартира знаходиться в середині будинку, тому дуже тепла.
В кімнатах зроблено косметичний ремонт.
Встановлено металопластикові склопакети.
Два розкладних дивани, пральна машина, холодильних, меблі для зберіганння речей, тощо...

Загальна квартира складається з 6 окремих кімнат, кухні загального користування, роздільного сан-вузла (душ та туалет), та коридору.
На разі в квартирі проживає 3 людини, дуже привітні, тихі та відповідальні.

У дворі дитячий та спортивний майданчик.
Поруч є продуктовий магазин.
Також поруч ЖК Рибальський, з усією належною інфраструктурою, фітнес клуб "5 Елемент".

Два рази на годину курсує 53-й автобус.
До метро Контрактова площа - 20 хвилин їзди.

Квартира вільна, готова до продажу.
Телефонуйте.
До зустрічі на перегляді.
Зворотній зв’язок
Володимир
офлайн