1  / 6
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 1
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 2
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 3
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 4
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 5
Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності - фото 6

Без %!! Оренда приміщення , Бровари савченко, незалежності

Бровари

Поскаржитись
600 грн.
9 грн. за м²
26 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 липня 2025, ID: 4039718
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 70 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Ні 
  • Ні 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Без комісійних!!!
Оренда приміщення під любий вид діяльності
М.Бровари
Вул.Савченко 19

Площа- 70м2 або 140м2

1 поверх, окремий вхід, поряд продуктовий маркет, пивний магазин, та інші

Можливо використовувати приміщення під аптеку, кафе, магазин,, банк
Дуже активний трафік, поряд з приміщенням прохід з бульвару Незалежності
Ціна 600грн/м2
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн
Схожі оголошення
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
    16 грн.
    Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
    Білогородка
    Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад, офіс в Полтаві біля авторинку Полтава 4
      450 грн.
      Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад або офіс в м. Полтава, у жвавому місці - біля авторинку, на фасаді міжнародного шосе Київ - Харків (М03).Площа: 43,5 кв.м. Висота потолків: 4м. Локація: Видимість із траси, великий автомобільний трафік. Призначення: Ідеально під магазин автозапчастин, сервіс, автохімію, аксесуари, офіс логістики або пункт видачі товарів. Переваги об'єкта: Окрема будівля - вхід безпосередньо з вулиці. Капітальне приміщення. Індивідуальне опалення та система кондиціонування (електро). Інтернет, відеоспостереження. Сигналізація та охорона. Зручний підїзд та парковка для клієнтів. Поруч авторинок, СТО, заправки. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Власник. Без комісії.
      Полтава, Алмазний
      Нежитлове приміщення по вулиці Саксаганського/Фасад Київ 14
        62 000 грн.
        Пропонуємо в оренду нежитлове приміщення в історичній будівлі на вулиці Саксаганського, Фасадний будинок. ???? Про приміщення: Поверх: 3 поверх Площа: 250 кв. м Планування: 11 кабінетів (ідеально для структурування відділів) Зручності: власна кухня, санвузол, душова кімната ???? Локація та транспорт: Центр міста з розвиненою інфраструктурою. 10 хвилин пішки до трьох станцій метро: «Університет», «Вокзальна» та «Площа Українських Героїв» (колишня Льва Толстого). Зручна транспортна розв'язка для співробітників та клієнтів. ???? Вартість: 250 грн / кв. м (всього 62 500 грн/місяць ???? +380973562483
        Київ, Голосіївський