1  / 20
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 1
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 2
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 3
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 4
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 5
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 6
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 7
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 8
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 9
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 10
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 11
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 12
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 13
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 14
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 15
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 16
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 17
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 18
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 19
Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки - фото 20

Без % Оренда 3к квартири на Теремках, 72м2, вул. Заболотного 28, метро Теремки

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
26 000 грн.
361 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4981321
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Голосіївський р-н, вулиця Академіка Заболотного, 28, (метро Теремки - 5 хвилин пішки) , 6-й поверх / 18-ти поверхового будинку серії КТ, здається в оренду чудова сучасна 3-х кімнатна квартира 72м2 з евроремонтом.

Три великі окремі світлі кімнати з кондиціонерами, хол, роздільний санвузол. Квартира має повний комплект меблів та побутової техніки — все необхідне для комфортного життя вже встановлено. У квартирі є:

* роздільний санвузол.

Фото реальні, свіжі, робив сам. Встановлено двозонний лічильник на електроенергію, що значно зменшує витрати на комунальні послуги. Ремонт у парадному, 2 ліфти. Великій двір з можливістю паркування.