БЕЗ КОМІСІЇ!Світло - ЗАВЖДИ! 10 пов. Діброва парк,Варшавський,Файна таун. Центр-20х
35 499 грн.
772 грн. за м²
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 13 квітня 2026, ID: 4929292
Характеристики
-
Комнат
1
-
Общая площадь
46 м2
-
Площадь кухни
18 м2
-
Этаж
10
-
Этажность
23
-
Комфорт
Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория
Опис
БЕЗ КОМІСІЇ!
комфортний 10 поверх!
СВІТЛО НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ!
На випадок блекаутів в будинку змонтоване Резервне живлення - ГЕНЕРАТОРИ - працюють ліфт, є вода, тепло та світло
РЕЗЕРВНЕ ЖИВЛЕННЯ в квартирі: інвертор - 6кВт, акумуляторні батареї- 10 кВт - світло завжди є! А також, при блекаутах, працює техніка: холодильник, електрочайник, кондиціонери (обігрів), мікрохвильова піч, розетки, інтернет
Оптоволоконний інтернет, що працює при блекаутах
ІНСТА-квартира! Кухня-студія + спальня. Окремий кабінет. Окрема гардеробна
Вся техніка інверторна (платіжки за світло будуть на 35-40% менші): тихий холодильник (32Дб), посудомийна машина, безшумна витяжка, індукційна варильна поверхня, мікрохвильова піч, духовка, прально-сушильна машина, бойлер - 100л, 2 кондиціонери (на тепло і на охолодження)
Тепла підлога
Установлений фільтр для питної води зі зворотнім осмосом (ніяких бутлів під ногами)
Зручна транспортна розв'язка - до м. Нивки - 10хв на авто. До центру - 20хв на авто
Поруч парк. Розвинена інфраструктура: фітнес-центри, супермаркети, нова пошта, розетка, банк, зоомагазин, кав'ярні. В наступному році відкриється станція метро поруч з комплексом