1  / 3
Без комісії, дуплекс 127м², навіс на два авто, ділянка 3.5 соток - фото 1
Без комісії, дуплекс 127м², навіс на два авто, ділянка 3.5 соток - фото 2
Без комісії, дуплекс 127м², навіс на два авто, ділянка 3.5 соток - фото 3

Без комісії, дуплекс 127м², навіс на два авто, ділянка 3.5 соток

Білогородка

Поскаржитись
128 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 лютого 2026, ID: 4783434
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Дуплекс 
  • Кімнат
  • Загальна площа 127 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 3.5 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Тераса, Сигналізація, Автонавіc, Автоматичні ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Опис
Без комісії для покупця
Білогородка
вул.Лисенка
Сучасний дуплекс з терасою та навісом для двох авто
Характеристики будинку:
- Загальна площа: 127 м
- Тераса: 14 м
- Навіс на два авто
- Земельна ділянка: 3,5 сотки

Будинок побудований із червоної керамічної цегли 2НФ
— Повністю готовий під чистовий ремонт
— Розведена електрика, сигналізація та інтернет
— Розведена вода та каналізація з переливом
— Зроблена система опалення, тепла підлога на 1-му поверсі
— Встановлюється двоконтурний газовий котел Bosch
вікна REHAU (п'ятикамерний профіль 70 мм)
— Надійні вхідні двері

Планування:
— 1-й поверх: прихожа, кухня-студія, вітальня, спальня/кабінет, санвузол, котельня
— 2-й поверх: три спальні, санвузол, гардеробна

Переваги ділянки:
— Простора територія: 3,5 сотки
— Навіс на два авто (залита підбетонка)
— Тераса 14 м², викладена бруківкою
— Автоматичні ворота
— Паркан із металопрофілю на залізобетонному фундаменті
— Власна свердловина 70м
Стік дощових вод у окремі дренажні системи

Тиха, затишна місцевість із зручною інфраструктурою.
До Києва — лише кілька хвилин на авто.

Це сучасний дуплекс, який поєднує якісне будівництво, продумане планування та комфорт для вашої родини!

Зацікавились? Телефонуйте — підберемо варіант під ваші потреби, організуємо перегляд у зручний час.

Обирайте що для Вас найкраще!

Можливий ремонт під ключ з дизайн-проектом! Тривалість ремонту від початку робіт 3-4 місяці (залежить від складності і кількості плюшок/забаганок).

Ідеальне поєднання комфорту, функціональності та зручної локації — чудовий вибір для життя!
Зворотній зв’язок
Людмила
офлайн
Схожі оголошення
Двоповерховий будинок в Деснянському районі Київ 6
  • Чотирикімнатна
  • 113 м2
  • 2 сотки
120 000 $
Двоповерховий будинок площею 112,7 м2 в Деснянському районі м. Києва. Стіни - цегла керамічна. Стіни та стеля підготовлені для оздоблення. Покрівля – металочерепиця. Підлога - цементно-піщана стяжка. Вікна - металопластик з подвійним склінням. Електропостачання - від вуличної мережі 220v. Опалення - автономне газове. Водопостачання - зовнішня мережа труби пластикові. Каналізація - септик герметичний залізобетонний на території ділянки. Інженерне обладнання - котел “Biasi”. Кімнати 4, санвузли 2, балкони 2. Земельна ділянка 2 сот. Продаж від власника. Торг присутній! Деталі за телефоном
Київ, Деснянський
Продам будинок Стиль фьюжн Меблі Техніка Ландшафтний дизайн Перемога-6 Дніпро 20
  • Чотирикімнатна
  • 257 м2
  • 18 соток
310 000 $
Продам будинок на березі р. Дніпро, в межах міста (р-н ж/м Перемога- 6, яхт-клуб). Будинок збудований у романтичному стилі фьюжн, на ділянці з чудовим ландшафтним дизайном, з рідкісними рослинами, ділянка 18 с. приватизована. Будинок повністю облаштований якісними меблями та технікою відомих європейських брендів. Всі меблі, техніка, предмети інтер'єру залишаються. Будинок спланований для комфортного проживання та затишку. Велика вітальня складається і обідньої, камінної та вхідної групи. Із вітальні є два виходи на вуличну терасу. На території також є басейн з розсувною алюмінієвою системою закривання, літня альтанка, сауна, що окремо стоїть, критий навіс на три авто, господарські споруди. 2 види опалення : електричне і газове. Електрика 380V, Газ, інтернет
Дніпро, Соборний
Будинок в місті Фастів Фастів 11
  • П’ятикімнатна
  • 146.5 м2
  • 6 соток
65 000 $
Фастів район Кадлубиця. Продається окремий цегляний двоповерховий будинок загальною площею 146,3 м², житлова площа 86 м². Будинок розташований на земельній ділянці 6 соток з кадастровим номером. На першому поверсі розташовані вітальні 13,5 м², санвузол та котельня, кухня 13 м², гостинна кімната 20 м², гостьова спальня 7 м², коридор з лісницею на другий поверх. Другий поверх складається з чотирьох житлових кімнат, які можна переобладнати на свої потреби. Господарські споруди : гараж, сарай, погріб. Криниця, вигрібна яма. Затишна тиха вулиця, близько до інфраструктури. 3 хвилини пішки до зупинки громадського транспорту. Вартість об'єкта містить всі додаткові витрати (податки, нотаріальні послуги та комісія брокера) 65 000 у.
Фастів
офлайн
Людмила
На сайті з 16 квітня 2020