1  / 18
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 1
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 2
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 3
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 4
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 5
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 6
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 7
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 8
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 9
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 10
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 11
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 12
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 13
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 14
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 15
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 16
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 17
Без % комерція  239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська - фото 18

Без % комерція 239 м² Позняки Княжий затон Ахматової Урлівська

Київ, Дарницький

Поскаржитись
125 000 $
523 $ за м²
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 липня 2025, ID: 4032634
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 239 м2
  • Этажность 25 
  • Ремонт Так 
  • Санвузол Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонується до вашої уваги просторне підвальне приміщення загальною площею 239 м на вулиці Княжий затон 9. Зручна локація для будь-якого виду бізнесу, навпроти діючого торгового центру Новус та з активним трафіком транспорту та пішохідного потоку. Наразі можемо розглянути продаж приміщення з діючим бійцівським спортивним клубом легіон, або без такого.

Приміщення має великий потенціал для різноманітного типу бізнесу. Це може бути роздрібна торгівля, маленькі та великі складські приміщення, чудова ідея для кворкінгу, офіси з великою кількістю працівників. Сфера послуг: від ремонту техніки до автомийки, стокові магазини, салони краси, творчі школи або заняття інших видів спорту або атлетики .

За рахунок того що це підвальне приміщення в сучасних реаліях України - це ваша безпека для діючого бізнесу, що забезпечить додатковий рівень захисту під час тривог. Зменшить ваші ризики від пошкоджень діючого бізнесу. Завдяки цьому майбутня компанія або ваша бізнес ідея забезпечить стабільність вашої роботи і безпеку.

Тож не прогавте свій шанс розглянути ідеальну локацію та безпечне приміщення для майбутньої вашої ідеї.
Без коміссії для покупця!
Зворотній зв’язок
Катерина
офлайн
Схожі оголошення
    2 800 $
    Продам под магазин перевозной утепленный б/у маф, киоск, павильон в Полтаве возле авторынка, Киевское шоссе. Размеры 2,2х3,5м., площадь 7,7м.кв., 1 вход - металлическая дверь, пластиковое окно, электрощитовая 220в., материал: сталь листовая 2 и 3мм., швеллер 80мм, уголок 45мм, профнастил, киоск полностью готов к работе. Или сдам в аренду.
    Полтава
    Продам складські офісні та виробничі приміщення в центрі міста Олевськ Олевськ топ 8
      180 000 $
      продам цілісний майновий комплекс з земельною ділянкою 0,6 га в самому центрі міста Олевськ Житомирської області. В комплекс входить: адмін приміщення, котельня, три бокси, комора та офісні приміщення…. комплект обладнення.
      Олевськ
      Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ Львів 2
        25 000 $
        Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ — чудове рішення для бізнесу! Площа 120 квадратний метр. Зручне розташування на околиці міста — швидкий виїзд на трасу без заторів. Широкий асфальтований заїзд забезпечує комфортний доступ транспорту. Приміщення сухе, у хорошому стані. Високі стелі, є електрика, огороджена територія. Передбачено місце для паркування та розвантаження. Ідеально підійде під склад, виробництво або автосервіс.
        Львів
        офлайн
        Катерина
        На сайті з 16 квітня 2020