1  / 20
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 1
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 2
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 3
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 4
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 5
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 6
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 7
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 8
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 9
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 10
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 11
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 12
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 13
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 14
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 15
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 16
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 17
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 18
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 19
АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ! - фото 20

АВТОНОМНЫЙ дом с РЕМОНТОМ!7 соток!Газ!

Крюківщина

Поскаржитись
265 000 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4937930
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 150 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Продаж ОДНОПОВЕРХОВОГО будинку в Крюківщині.
Площа: 150 м2
Ділянка: 7 соток

Будинок розташований на тихій, не прохідній вулиці, асфальтована дорога.
Всередині будинку якісний, новий елегантний інтер`єр в спокійній кольоровій гаммі.
В будинку є все необхідне для того, щоб заїхати і насолоджуватися заміським життям!
Тип стін: газоблок;
Тип покрівлі: бітумна черепиця;
Зовнішнє утеплення стінок: пінопласт;
Система опалення: індивідуальна/електро.
ПЛАНУВАННЯ:
- 4 кімнати (хазяйська, зі своїм санвузлом та вбиральні).
- 2 санвузли (ванна, душова кабіна.)
- 2 гардеробні.
- Кухня та вітальня (50 м2)
- Тераса.
Підігрів підлоги по всьому будинку. Навколо будинку викладено тротуарну плитку. Автополив, паркомісця на 2 авто, автоматичні ворота, вивезення відходів.
КОМУНІКАЦІЇ:
- Свердловина (40 метрів.)
- Електрика (20 кв.)
- Каналізація септик.
-Газ

Дуже зручна локація. Поряд вся необхідна інфраструктура. Зручний виїзд до Києва
Зворотній зв’язок
Евгения
офлайн
Схожі оголошення
Продажа- частина будинку- Ірпінь - 81.000 $ Ірпінь 18
  • Трикімнатна
  • 86.4 м2
  • 1.82 сотка
81 000 $
ПРОДАЖ ЧАСТИНИ БУДИНКУ • Ірпінь • 81000 $ Без комісії • Торг можливий • Огляд у зручний час Продається частина будинку з окремим входом і ділянкою 1,82 сотки. Будинок готовий до проживання: двоконтурний котел, металопластикові вікна, асфальтований під’їзд, у кухні є погріб. ✅ Характеристики Площа: 86,4 м², житлова 41,1 м² 3 кімнати: 16,5 / 15,4 / 9,2 м² Кухня: 11,4 м², санвузол: 5,6 м² Коридори та комори: 28+ м² Стіни: цегла • Перекриття: дерево/бетон Висота стель: 2.70–2.80 м ✅ Земля 1,82 сотки, приватизована ✅ Локація Зупинка — 200 м Магазини — 200 м Тихий приватний сектор 81 000 $Без комісії. Торг. Телефонуйте!
Ірпінь
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривий Ріг 16
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Евгения
На сайті з 16 квітня 2020