1  / 20
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 1
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 2
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 3
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 4
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 5
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 6
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 7
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 8
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 9
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 10
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 11
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 12
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 13
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 14
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 15
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 16
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 17
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 18
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 19
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск - фото 20

Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск

Київ, Печерський

Поскаржитись
21 000 $
15 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4996614
Характеристики
  • Общая площадь 1400 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
Опис
Аренда офиса, ул. Липская, Липки, Печерск

ОРЕНДА офісних приміщень у ЦЕНТРІ
Печерський район, вул. Липська.

Площа – 1400 м.кв.
Блоки поділені на кабінети, можна орендувати окремо.
На поверхах є санвузли. За бажання можемо прибрати меблі.

До вашої уваги пропонується оренда офісних приміщень в будівлі, яка розташована в самому центрі Києва (ЛИПКИ). В наявності великий вибір офісних приміщень від 40 до 1000 м.кв. з різними типами планувань та комплектації меблів. Відмінно підійде як для малих робочих груп, так і для великих компаній. Також є можливість до комплектації меблями під потреби клієнта або використання своїх меблів.

Даний офіс повністю автономний, має ряд переваг:
- розміщений у самому центрі із зручною транспортною розв'язкою та вільними під'їздами до нього;
- піша доступність до метро Арсенальна, Хрещатик;
- закрита вхідна група з доступом лише для співробітників;
- пропускна система;
- територія, що охороняється + сертифікована охорона;
- відеоспостереження;
- закрите наземне паркування;
- підземний паркінг, з можливістю підзарядки електрокарів;
- приміщення бомбосховища;
- Запасні вхід/вихід;
- Безперебійна електрика
Електрика постійна = 1 лінія підключення + резервна + 2 генератора.
- Інтернет – оптоволокно;
- воду не відключають;

На поверхах є санвузли. За бажання можемо прибрати меблі.
У приміщенні є свій ресторан з бізнес-ланчами.

У вартість включено:
- комунальні
- експлуатаційні
- паркування за погодженням.

Перегляд в зручний для Вас час з експертом компанії T.H.E.Capital!
#3159.17350470
Зворотній зв’язок
THE CAPITAL
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення вул. В. Великого Кривий Ріг 11
    15 000 грн.
    Оренда приміщення вул. В. Великого - «Червона лінія» Технічні характеристики: - Приміщення знаходиться в доброму стані - Стеля амстронг - На підлозі кахель - Великі вітражні вікна - Встановлені ролети Планування об’єкту: - Розташоване на 1/5-ти поверхового будинку - Загальна площа – 41,3кв.м., - Торгівельна пл.- 30,8кв.м., - Висота стелі 2.52м - Сан.вузол - Підсобне приміщення. Комунікації: - Водопостачання - Центральна каналізація - Електроенергія 5кВт - Центральне опалення - Кондиціонер Локація: - Приміщення розташоване на одній з центральних вулиць міста - Добре оглядається з проїзної частини - Великий автомобільний та пішохідний трафік. Оренда – 15 000грн + коммун.послуги.
    Кривий Ріг, Саксаганський
    Оренда приміщення, вул. П. Калнишевського (Харитонова) Кривий Ріг 9
      10 000 грн.
      Пропонується в оренду приміщення по вул. П. Калнишевского (Харитонова), «червона лінія». Приміщення добре проглядається з дороги. Про об'єкт: - Загальна площа приміщення 48.6кв.м. - Торгівельний зал 41кв.м. - Кімната персоналу 5кв.м. - Санвузол 2.6кв.м. Особливості: - Один великий торгівельний зал. - Підлога – кахель. - Стеля – амстронг. - Стіни під покраску. - На вікнах решітки - Ролети Комунікації: - Електроенергія 220V., 5кВт. - Центральне водопостачання. - Каналізація. - Опалення. Локація: Приміщення розташоване над проїзною частиною з великим автомобільним та пішохідним трафіком. Оренда 10 000грн ком.послуги Послуга агенції 50% За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор. З повагою, команда Credo!
      Кривий Ріг, Центрально-Міський
      Оренда офісу вул. В. Великого, навпроти Рудоуправління Кривий Ріг 9
        12 000 грн.
        Пропонується в оренду мебльований офіс по вул. В. Великого, навпроти Рудоуправління без комунальних послуг. Про об'єкт: - розташований на 4/4пов. житлового будинку - заг. пл. 82.1кв.м - просторий хол - чотири кабінети Особливості: - офіс з меблями, - є балкон, - вікна виходять на проїжджу частину - санвузол поєднаний - комунальні послуги та опалення входить в суму оренди - оплата тільки за світло по лічильнику Комунікації: - центральний водопровід - центральна каналізація - електрика - опалення Локація: Офіс знаходиться у густонаселеному житловому районі по "червоній лінії", неподалік зупинки пл. В. Великого. Оренда 12 000грн Послуга агенції 50% За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор Надія З повагою, команда Credo!
        Кривий Ріг, Саксаганський