1  / 5
Аренда нового склада класса А  1000-2000 кв,м р-н Таирова - фото 1
Аренда нового склада класса А  1000-2000 кв,м р-н Таирова - фото 2
Аренда нового склада класса А  1000-2000 кв,м р-н Таирова - фото 3
Аренда нового склада класса А  1000-2000 кв,м р-н Таирова - фото 4
Аренда нового склада класса А  1000-2000 кв,м р-н Таирова - фото 5

Аренда нового склада класса А 1000-2000 кв,м р-н Таирова

Бурлача Балка

Поскаржитись
195 грн.
30 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3492463
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 5000 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Склад в аренду 1000кв.м , склад новый, первая сдача.
Находимся мы : 14 ст.Люстдорфской дороги , въезд в Черноморку за оптовым рынком на светофоре направо по ул. Старая Люстдорфская дорога,7 Круглосуточный доступ к объекту аренды, в комплексе круглосуточная охрана, видеонаблюдение, вблизи отличная транспортная развязка, маршрутный автобус (535 или 220) и трамвай 3(7).
ОЧЕНЬ ВАЖНО!!!В случае не дозвона на основной номер пишите и звоните на Viber
Зворотній зв’язок
Игорь
офлайн
Схожі оголошення
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
    16 грн.
    Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
    Білогородка
    Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Львів 8
      500 $
      Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Здається в оренду комерційне приміщення на першій лінії — навпроти Арена Львів. ???? Площа — 48,3 м² ???? Поверх — 1 з 8 ???? Фасадний вхід, окремий вхід з вулиці ???? Гарна видимість з дороги та активний пішохідний трафік ???? Приміщення складається з 2 кімнат ???? Обладнаний санвузол ???? Встановлений бойлер Приміщення підійде під: ✔ кав’ярню / кафе ✔ кондитерську ✔ магазин (у тому числі «біля дому») ✔ салон краси ✔ офіс або сервісний бізнес ???? Вдале розташування — поруч житлові будинки та спортивна інфраструктура. ???? Вартість оренди: 500 $ + комунальні послуги ???? Деталі та перегляд: (066) 387-50-54
      Львів, Сихівський
      Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне Львів 10
        3 800 $
        Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне з найпрохідніших місць у Львів ❗Знову доступне до оренди з кінця березня❗ Якщо раніше розглядали це приміщення, але не встигли — зараз воно знову виставляється на оренду. Можливо, це саме ваш шанс зайняти локацію в самому серці міста. Площа: ▪ 40 м² приміщення ▪ 37 м² літній майданчик Формат: Ідеально підійде як для готового бізнесу (раніше працювала піцерія), так і для магазину, кав’ярні, фастфуду чи іншого комерційного формату. У приміщенні є: ✅ Меблі та техніка ✅ Піч для піци ✅ Тістоміс ✅ Слайсер ✅ Кавомашина ✅ Холодильник та морозильна камера ???? Опалення — інфрачервоні обігрівачі ???? Лічильники на воду та електроенергію (9 кВт) ???? Санвузол суміжний Приміщення готове до роботи — можна заходити і запускатися одразу. ???? Вільне з кінця березня ???? Телефон: (066) 387-50-54
        Львів, Галицький