1  / 5
Аренда кабинета для бьюти мастера - фото 1
Аренда кабинета для бьюти мастера - фото 2
Аренда кабинета для бьюти мастера - фото 3
Аренда кабинета для бьюти мастера - фото 4
Аренда кабинета для бьюти мастера - фото 5

Аренда кабинета для бьюти мастера

Дніпро, Соборний

Поскаржитись
8 000 грн.
727 грн. за м²
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 листопада 2024, ID: 3262149
Характеристики
  • Общая площадь 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Отопление Комбинированное 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Студия лазерной эпиляции (район ТЦ Нагорный) сдаёт в аренду кабинет общей площадью 11 м2 для бьюти мастеров ( бровист, визажист, косметолог, лашмейкер, наращивание волос, перманент). Студия выполнена в французском стиле - Прованс. Пишите в вайбер\телеграм. Сдаем кабинет на длительный срок. При необходимости подпишем договор аренды на 12 месяцев.
Отопление есть, помещение тёплое. Есть кондиционер, имеется генератор, вытяжка.
Стоимость 8000 грн/мес +коммунальные
Пишите в телеграмм/вайбер.
Зворотній зв’язок
Виктория
офлайн
Схожі оголошення
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
    89 000 грн.
    Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
    Самар
    Оренда приміщення Самар 5
      60 000 грн.
      Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
      Самар
      Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
        35 000 грн.
        Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
        Самар
        офлайн
        Виктория
        На сайті з 16 квітня 2020