1  / 15
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 1
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 2
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 3
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 4
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 5
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 6
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 7
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 8
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 9
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 10
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 11
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 12
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 13
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 14
Аренда 3-к квартири | Берестейский |  Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР - фото 15

Аренда 3-к квартири | Берестейский | Crystal Park Tower | ИНВЕРТОР | ГЕНЕРАТОР

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
2 600 $
24 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 червня 2026, ID: 5124045
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
Перша здача квартири в оренду

Автономна, встановлено інвертор на 6 кВт.

Пропонується в оренду шикарна та видова квартира в ЖК бізнес-класу Crystal Park Tower, що знаходиться за адресою проспект Берестейський 42. Автономна, встановлено інвертор на 6 кВт!!!

До вартості оренди включені два власних паркомісця в підземному паркінгу, що є великою перевагою для мешканців.

Загальна площа квартири становить 110 квадратних метрів і вона розташована на 6-му поверсі будинку. Квартира має сучасний дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів для оздоблення, що створює розкішний та комфортний інтер'єр.

У квартирі встановлена вся необхідна побутова техніка, включаючи канальну систему кондиціонування та теплі підлоги, що забезпечує комфортні умови проживання протягом усього року.

Crystal Park Tower — це ідейне завершення комплексу Crystal Park. Це комплекс представницького класу, розроблений у лондонському архітектурному бюро John Seifert Architects. Він відрізняється каскадною поверховістю, відкритими терасами, панорамними вікнами з видами на столицю та вентильованими фасадними системами.

Оточує комплекс парк імені Івана Багряного (кол. Пушкіна), де буде приємно прогулятися серед кленів, каштанів та сосен. Також для додаткового озеленення парку було висаджено 200 ялин.

Особливості комплексу:

- автономне опалення
- облаштування пішохідних алей та велодоріжок по сусідству з парковою зоною
- цілодобова охорона та відеоспостереження за територією
- комерційний перший поверх з ресторанами та кафе, де можна буде провести ділову зустріч або просто перекусити

Поруч з ЖК розташовані торгові центри, магазини, навчальні та медичні заклади. Доїхати до комплексу можна по проспекту Берестейському (Перемоги) — одній з головних транспортних магістралей столиці, де також облаштовані зупинки громадського транспорту.

Запрошуємо на перегляд!

A4.505
Зворотній зв’язок
Євгеній
офлайн
Схожі оголошення
Сдам 1 ком.(реальную)кв.в нагорном рн. ул. О.Гончара 9. Дніпро 6
    15 700 грн.
    Сдам 1 ком.квартиру в нагорном рн. выполнен современный дизайн ремонт, есть 2-х.спальная кровать, мебель, встроенная техника,современная сантехника,ТV.,интернет,кондиционер инверторный, балкон, двор закрыт автоматические ворота, парковка. Услуги агентства при вселении в квартиру.
    Дніпро, Центральний
    Оренда окремої невеликої кв-ри з балконом в особняку на Лисеницькій Львів 9
      8 000 грн.
      Оренда окремої 1-кім.кв-ри з балконом в особняку по вул. Лисеницька (бічна Пасічної). Тільки для однієї особи, без тварин!!! Зроблений ремонт. В квартирі є: холодильник, пралка, електроплита, мікрохвильова піч, ел.чайник. Опалення пічне або електричне. Лічильники на все є окремо та незалежно від основного будинку. Вхід також окремий. Ванна, боллєр на гарячу воду. У будинку є Інтернет Wi-Fi. Вільна вже. Огляди можливі вже по домовленості! Оплата за місяць вперед + одноразово комісія за послуги Агенства Нерухомості у розмірі місячної плати! Без СП. Ціна 8000 грн + КП. Тел: ⓿❻❼❸❼⓿❼❺❸❸ або ⓿❾❺❻❼❾❾❺❷❸
      Львів, Личаківський
      Терміново!Здам квартиру в центрі Одеси Пушкінська, 23 Одеса 9
        699 $
        Терміново! Здам євродвушку вул. Італійська (Пушкінська), 23 / Святослава Караванського (Жуковського) Здам квартиру в будинку еліт-класу в центрі Одеси, розташовану на 4 поверсі. Загальна площа — 50 кв.м. Раціональне планування: — простора кухня-вітальня — окрема спальня — гардеробна — санвузол — балкон Квартира з сучасним ремонтом, повністю укомплектована якісними меблями та технікою: кондиціонер, посудомийна машина, побутова техніка — все для комфортного проживання. Переваги квартири: — будинок преміум-сегменту — індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел) — власний паркінг та наявність бомбосховища — безперебійне електропостачання (актуально під час блекаутів) — встановлені жалюзі Розвинена інфраструктура: Поруч із будинком розташовані затишні кафе: Профітролі, Pausa, Шерлок престижні ресторани: Le Gr Café Bristol, Bernardazzi, Babel Gardens, Yours Fsia Bar, Тайванський раменконцептуальні бутіки та салони краси. Також поруч навчальні заклади: — школа №117, «Чудо-батьки», приватні школи; — дитячі садки: №7, №250, №141; — Економічний університет, Одеське фахове коледж мистецтв імені К.Ф. Данькевича. Магазини, супермаркети та все необхідне для комфортного життя. Відмінна транспортна розв’язка: маршрутні таксі: 145, 148, 150, 221, 146, 203; тролейбус №7. Умови оренди: — довгостроково — без тварин і маленьких дітей. Вартість: 699 у.о./міс + застава + комісія. Центр Одеси — це зручність, статус і все поруч. Якщо шукаєте комфорт і престиж — ця квартира саме для вас!
        Одеса, Приморський
        офлайн
        Євгеній
        На сайті з 16 квітня 2020