1  / 7
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 1
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 2
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 3
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 4
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 5
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 6
Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла ! - фото 7

Апартаменти у Микуличині 4-6 осіб 3 спальні , тепло без світла !

Микуличин

Поскаржитись
2 500 грн.
25 грн. за м²
12 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 грудня 2025, ID: 4600614
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 100 м2
  • Этаж
  • Планировка Многоуровневая 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Варочная панель, Микроволновая печь, Холодильник 
  • Комфорт Односпальная кровать, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место, Детская кроватка 
  • Инфраструктура Центр города, Достопримечательности, Исторические места, Аптека, Остановка транспорта, Развлекательные заведения, Стоянка, Автовокзал, ЖД станция 
  • Ландшафт Река, Холмы, Горы, Каньон, Пещеры, Лес 
Опис
Затишні та комфортні апартаменти для відпочинку в Карпатах.
Розташування – тиха та мальовнича частина Микуличина, поруч ліс і річка Прут. На 4-6 осіб

У апартаментах є:
• 3 спальні з великим ліжком;
• кухня з усім необхідним (посуд, плита, холодильник);
• 3 ванні кімнати;
• Wi-Fi;
• гарний вигляд на гори;
• парковка.

Поруч: магазини, зупинка, туристичні маршрути, річка, зона відпочинку.

Ідеально для пари, сім’ї або спокійного релаксу.
Зворотній зв’язок
Юліяна
офлайн
Схожі оголошення
Своя 1к студия в центре Харькова возле оперного театра и центрального парка Харків 13
    650 грн.
    Своя реальная квартира на центральной улице Харькова, Рымарская, Сумская. Квартира с ремонтом, кондиционер, бытовая техника, посуда. Рядом расположен оперный театр, центральный парк харькова 50м, зоопарк 150м До станций метро Университет, Держпром, Майдан конституции, Исторический музей, Бекетова - 10мин пешком.
    Харків, Київський, Центр
    Білецького 9б Київ 3
      900 грн.
      Білецького, 9. інст. Шалімова, Медмістечко, Відрадний, Солом'янський. 1к.кв, 41м.кв, 2 поверх. В квартирі є все необхідне для проживання. В кімнаті - зручний двоспальний диван, веранда оздоблена як ще одна кімната, в кухні є все для приготування та приймання їжі. Обладнання в квартирі: Wi-Fi, кабельне тв, кондіционер, обігрівач, газова плита, холодильник, свч-піч, пральна машина, бойлер, праска, фен,постільна білизна та засоби гігієни. Все як на фото. Поряд з будинком супермаркети, парк, зупинки транспорту. До метро -10 хвилин, до залізничного вокзалу -15 хвилин гр. транспортом. Місце тихе та спокійне. Проживання без домашніх тварин. Заселення з 14-00, виселення до 12-00. Палити в квартирі заборонено. Для святкових заходів не здається. Вартість від 900грн за добу, Застава в розмірі 1доби. Бронювання за телефоном, Viber, Телеграмм +38(063)-198-25-31.
      Київ, Солом'янський
      Сдам двухкомнатную квартиру Стандарт класса. Запоріжжя 9
        1 000 грн.
        Сдам двухкомнатную квартиру Стандарт класса, в Шевченковском районе Запорожья, по улице Бочарова. В квартире сделан косметический ремонт, два двухспальный места, бытовая техника. Чистая, уютная квартира. Возможно бронирование ! т.0689002922
        Запоріжжя, Шевченківський
        офлайн
        Юліяна
        На сайті з 16 квітня 2020