1  / 8
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 1
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 2
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 3
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 4
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 5
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 6
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 7
Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли - фото 8

Акційні ціни - Тернопільська - Стіни в 2 цегли

Львів, Сихівський

Поскаржитись
52 000 $
12 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 грудня 2025, ID: 4559013
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 40 м2
  • Площа кухні 13 м2
  • Поверх
  • Поверховість 11 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Тип стін Цегляний 
Опис
Акційна ціна 1100дол/м2
вул. Тернопільська, 42
Будують перегородки в квартирі.
Завершення будівництва -2 квартал 2025р.
Будинок цегляний, в 2 цегли, перегородки цегляні.
Штукатурка стін, стяжка підлоги, індивідуальне опалення.
Продаж від Забудовника, без комісії.
Прошу телефонувати!
Зворотній зв’язок
Забудовник
офлайн
Схожі оголошення
Продам квартиру 65 м2 Рівер Парк Набережна Перемоги 44П після забудовника Дніпро 16
  • Однокімнатна
  • 65 м2
  • 6 / 12 пов.
61 750 $
Продам квартиру 65 м2 в ЖК Рівер Парк вул. Набережна Перемоги 44П Квартира після забудовника. Площа 65,4/36,8/23,/7 м2. Поверх 6/12 Автономне газове опалення. Можна під програми кредитування.
Дніпро, Соборний
Продам 3-х ком.кв.ул. Решетиловская-ул.Калиновая. Дніпро 13
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 3 / 5 пов.
45 000 $
Продам 3-х ком.кв.ул. Решетиловская 18.(брежневка) кирпичная,в районе ул.Калиновой, 63 кв.м., кухня 9 кв.м.,есть балкон и лоджия застеклена,поменяны все коммуникации,окна МПО, h-2.80.,бойлер. В пешей доступности супермаркеты АТБ, Варус, овощной и вещевой рынки, отличная транспортная развязка. Квартира в жилом состоянии,есть мебель и техника.
Дніпро, Індустріальний
Видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є, Київ Київ 18
  • Двокімнатна
  • 77 м2
  • 22 / 26 пов.
130 900 $
Пропонується до продажу видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, світло та сучасний стиль життя. Квартира розташована на 22-му поверсі 26-поверхового будинку, що відкриває неперевершену панораму на Дніпро та правий берег Києва. Завдяки великим панорамним вікнам від підлоги до стелі помешкання наповнене сонячним світлом упродовж дня. Характеристики квартири: – Загальна площа: 77 м2 – Житлова: 30 м2 – Простора кухня: 19.7 м2 – Два санвузли (гостьовий – 1.7 м2, господарський – 6.6 м2) – Велика лоджія – 5.4 м2 – Є паркомісце у паркінгу (не входить у вартість) – Одностороннє планування, сучасний комфорт Особливості комплексу ЖК Great: – Підземний паркінг, ліфт з доступом безпосередньо в паркінг – Цілодобова охорона та відеонагляд – Просторий внутрішній двір без авто, з дитячими та спортивними майданчиками – Зелені зони для відпочинку та доріжки для прогулянок ЖК Great знаходиться у престижному районі Києва – на Осокорках, з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Поруч – магазини, ресторани, ТРЦ, школи та садочки. Видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є – ідеальне поєднання панорамних краєвидів, сучасного житла та високого рівня безпеки.
Київ, Дарницький, Осокорки
офлайн
Забудовник
На сайті з 16 квітня 2020