3к квартира по К. Білокур, 110 кв.м, сталінка, Печерськ, м. "Дружби народів"
Додано: 28 травня 2025, ID: 3897525
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
3
-
Загальна площа
110 м2
-
Площа кухні
18 м2
-
Поверх
1
-
Поверховість
4
-
Ремонт
Косметичний ремонт
-
Тип стін
Цегляний
Опис
Продається простора 3-кімнатна квартира вул. К. Білокур, 6. Печерськ. Центр міста, метро Дружби народів – 5-7 хв.
1-й ежтаж, 4-поверховий будинок 1951 року побудови. У 2000-х роках зроблено капремонт із заміною всіх комунікацій! У під'їзді ремонт свіжий.
Є бомбосховище!
Квартира двостороння, площею – 110 кв.м, житлова – 90 кв.м (20,9 + 21,7 + 15,6), кухня – 15 кв.м, коридор – 11,2 кв.м.
Є прибудова 14,2 м кв, в якій облаштований свій льох, електрофікований та обкладений плиткою.
Висота стель 3,1 м. У квартирі зроблено якісний ремонт, у ванній кімнаті тепла підлога. Опалення індивідуальне газове. Всі меблі, техніка залишається. На вікнах ґрат.
Додаткові меблі: спальний гарнітур з 6 предметів (ліжко, тумбочка, стіл і.т.д.), гостьовий ротанговий гарнітур з 3-х предметів (столик, диван, крісло), набір з червоного дерева (розкладний стіл і великий комод. Все за 30.000 у.о.
Можна розглядати під бізнес (нотаріальна контора, салон-перукарня, магазин), оскільки є можливість зробити окремий вхід з прибудови.
Схожі оголошення
2
- Однокімнатна
- 37 м2
- 9 / 10 пов.
Продается своя 1-к квартира в ЖК Гидропарк, дом 9/10, 37 кв.м. Вид из квартиры - во двор. Дом из белого кирпича, утеплен. Ввод электричества и базовая разводка труб. Горизонтальная разводка отопления с возможностью установки счетчика на тепло. Металлопластиковые окна. На лоджии установлены новые качественные стеклопакеты. Инфраструктура поблизости: гидропарк, остановки общественного транспорта, ТРЦ, АТБ и т. д. Дом сдан. Переуступка. 16000 у.е.
Вайбер, Телеграм : 0991129908
11
- Однокімнатна
- 30 м2
- 2 / 6 пов.
Продам 1-кімнатну квартиру в центрі міста, проспект Дмитра Яворницького, 113 (кут вул. Степана Бандери).
Квартира розташована на комфортному 2 поверсі 6-поверхового цегляного будинку (сталінка). Загальна площа 30,4 м.
Житловий стан, що дозволяє одразу заселитися або виконати ремонт на власний смак.
Переваги:
цегляний будинок із товстими стінами;
комфортний 2 поверх;
закритий двір;
власне паркомісце у дворі (окрема оплата 200 грн/міс);
престижна локація в центрі міста.
У пішій доступності магазини, ринок Озера, громадський транспорт, навчальні заклади, парк та вся необхідна інфраструктура.
Ціна: 37 000 $
Торг можливий!
Розглянемо ваші пропозиції.
Запрошуємо на перегляд!
АН PROSTO Нерухомість
комісія: 5%
8
- Трикімнатна
- 119 м2
- 3 / 11 пов.
Терміново!Продаж просторої та затишної трикімнатної квартири в елітному житловому комплексі "Аркадіївський палац", розташованому в престижному районі Аркадії.
Основні характеристики:
Поверх: 3 з 11
Площа: 119 кв.м
Кімнати: 21,6 кв.м. та 19,2 кв.м.
Кухня-їдальня: 29,6 кв.м
Три лоджії
Висота стелі: 3,2 м
Ремонт: виконаний у класичному стилі, з використанням якісних матеріалів.
Додаткові переваги:
Вбудовані меблі та побутова техніка високої якості.
Автономне опалення забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Розташування поблизу моря та розвинена інфраструктура району.
Ціна: 250 000 $
Якщо ви мрієте про комфортне життя в одному з найкращих районів Одеси, ця квартира – ідеальний вибір. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!Торг
https://ah-era.rem.ua/ua