1  / 20
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 1
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 2
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 3
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 4
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 5
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 6
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 7
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 8
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 9
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 10
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 11
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 12
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 13
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 14
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 15
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 16
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 17
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 18
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 19
#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу - фото 20

#333 А СПА Будинок з теплим басейном на добу

Київ, Святошинський

Поскаржитись
50 000 грн.
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 лютого 2025, ID: 3606765
Характеристики
    Опис
    #333 А Прекрасний триповерховий будинок розташований на березі озера .
    Велика зелена ділянка площею 80 соток із власним парком, пляжем, місцем для риболовлі та барбекю. У будинку 7 спалень, 6 санвузлів, вітальня, їдальня, кухня, тераса, камінна зала. Також є великий басейн із підігрівом, більярд, сауна, спортзал і зал із каміном. Передбачено укриття та генератор. Можемо організувати кейтеринг за додаткову оплату.

    Ціна залежить від дня тижня, періоду оренди та кількості гостей.
    Для кількості гостей ДО 10 осіб:
    • 50 000 грн/доба,
    • П’ятниця – 67 000 грн,
    • Субота – 67 000 грн,
    • Неділя – 67 000 грн.
    Додатковий гість + 2200грн
    Максимальна кількість гостей у будинку – 30 осіб, на вулиці – 50 осіб.

    Площа будинку 1200м2. На першому поверсі: вітальня з камінним залом та їдальнею з виходом на терасу, хол, передпокій, кухня, санвузол, 2 спальні, одна з яких з ванною кімнатою та гардеробом. На другому поверсі: 5 спалень. (спальня з видом на озеро та видом на двір, дитяча спальня, 2 гостьові спальні).
    На цокольному поверсі: басейн з протитечією та підводним масажем, сауна з 2 душовими, 2 санвузли, спортзал, більярд.
    Дуже затишний та красивий будинок, ідеально підійде для сімейного відпочинку, відпочинку з друзями, святкування дня народження, проведення корпоративу, весілля, вечірки. Також є мангал.
    Гарний інтер’єр, велика територія, можлива оренда для проведення зйомок.
    Зворотній зв’язок
    Тетяна
    офлайн
    Схожі оголошення
    215 Уютный дом у реки Київ 13
      10 000 грн.
      Код объекта 215 Сдается в посуточную аренду уютный современный дом с красивым зеленым участком. Тихий двор с прекрасным садом, просторная летняя терраса и мангальная зона для отличного времяпровождения с семьей и друзьями. Рядом с домом пляж, река Десна, лес. Самое удачное место для отдыха на природе. Дом с отличным современным ремонтом, пять раздельных спален, большой зал с камином, два санузла, 14 спальных мест. Есть все необходимое для комфортного проживания. дом может разместить максимально до 20 человек днем и до 14 на ночевку Заезд 14:00 выезд 12:00 цены зависят от количества людей: с пн по чт от 10000 грн в выходные от 13000 грн
      Київ, Деснянський
      209 Дом с банкетным залом и спа Київ 20
        25 000 грн.
        Код 209 По всім питанням пишіть у вайбері чи телеграмм! Пропонується будинок люксового сегменту у подобову оренду Місцезнаходження село Гнідин Будинок в класичному стилі, 600 кв.м. з банкетною залою на 40 осіб (120 кв.м)!. На подвірʼї є бассейн з підігрівом! Будинок надається після клінінгу, з постільною білизною та рушниками під потрібну кількість людей. Також в будинку є генератор на випадок перебоїв з освітленням. На першому поверсі професійна кухня з великою банкетною залою та СПА комплекс. До банкетної зали примикає вулична тераса 60 кв.м. з досить просторою мангальною зоною та садовими меблями. Відмінно підійде для посиденьок та шашлику.Також на території чергує охорона. Обслуговуємо банкети під ключ, з наданням послуг кухарів, офіціантів та барменів. На території є паркування на 12 машин. На другому поверсі спальні готельного типу. Комфортно можна розміститися на ночівлю у будинку 22 осіб. У будинку 6 спалень і всі з власними санвузлами. Можливе розміщення та більшої кількості людей. Ціна: У будні дні з пн по чт До 12 гостей 25 000грн доба У вихідні пт та нд До 12 гостей 30 000 Сб 41 000 до 12 гостей На більшу кількість гостей ціну уточнюйте у вайбері
        Київ
        Подобово апартаменти, затишний дворівневий номер Павлоград топ 8
          2 500 грн.
          Здається затишний дворівневий номер подобово. Закрита, тиха територія — відчуття власного простору з перших хвилин. Тераса для ранкової кави або спокійного вечірнього відпочинку. Всередині є все необхідне, щоб почуватися як удома: холодильник пральна машина мікрохвильовка чайник посуд рушники та тапочки На другому ярусі — широке зручне спальне місце та телевізор з YouTube Premium і Netflix. На першому поверсі — м’який диван і проєктор для затишних фільмів та серіалів. Безкоштовна парковка поруч із будинком. Також є можливість замовити чан — чудовий варіант для релаксу просто неба. Заселення — з 14:00 Виїзд — до 12:00
          Павлоград
          офлайн
          Тетяна
          На сайті з 16 квітня 2020