3 комнаты. Позняки. Современный ремонт. Есть отопление. Работают лифты
37 500 грн.
329 грн. за м²
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 9 лютого 2026, ID: 4744277
Характеристики
-
Комнат
3
-
Общая площадь
114 м2
-
Площадь кухни
45 м2
-
Этаж
11
-
Этажность
24
-
С мебелью
Так
-
Планировка
Раздельная
-
Отопление
Собственная котельная
-
Ремонт
Евроремонт
-
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Детский сад, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты
Опис
Оренда 3-х кімнатної квартири на 11 поверсі на Позняках (вул. Ани Ахматової 22). В квартирі: 2 спальні, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна кімната. Квартира з євроремонтом та роздільним плануванням. Є лоджія та евакуаційний балкон. Квартира має централізовану каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Зразкове ОСББ, яке забезпечило генератор та інвертори. Опалення здійснюється власною котельнею. Під час відключень світла працюють ліфт, опалення та водопостачання.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: духова шафа, плита, мікрохвильова піч, пральна машина, холодильник, кондиціонер, телевізор, диван, шафи, меблі на кухні та гардероб. Можливе проживання з дітьми. Проживання з домашніми улюбленцями погоджується окремо. Чисте парадне, на поверсі, тихі, спокійні сусіди. У будинку є консьєрж, ліфт, підземний та гостьовий паркінг. Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є школа, садок, поліклініка, лікарня, відділення банків, відділення Нової пошти, продуктові супермаркети, бювет, заправка та озеро. Гарна транспортна розвязка. Зупинка громадського транспорту знаходиться поруч з будинком, до метро Позняки 10-15 хвилин пішки.
Схожі оголошення
Сдам 1-к своя мебель и техника.Звоните.
Залог.Риелтор 1005
6
бойлер, стіралка,холодильник, кухня , спальня, стінка, молоду місцеву сім'ю
20
Уютная квартира на метро Левобережная. Рядом канал. 2 балкона, 2 отдельные спальни, гостиная, электробойлер, газовая плита. На втором этаже с лифтом.
Зелёный двор, спортивные площадки, детские площадки, детский сад и школа.
Супермаркеты, остановки транспорта, кафе и рестораны.