1  / 8
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 1
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 2
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 3
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 4
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 5
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 6
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 7
3 кімнатна біля центру з ремонтом - фото 8

3 кімнатна біля центру з ремонтом

Кам'янець-Подільський

Поскаржитись
77 000 $
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 березня 2026, ID: 4877745
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 64 м2
  • Площа кухні 10 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 10 
Опис
Дизайнерська Квартира на фінальній стадії ремонту.
Все буде під ключ!
Давно зданий і обжитий будинок.
Вже доробляється : декоративна штукатурка, потолки, освітлення, ламінат.

Вже скоро буде все готово для життя.
Кухня, вітальня, спальня, дятяча
Великий балкон.
10й поверх але є повноцінне горище.
Супер локація якщо є діти, поруч дитячі майданчики, 15 і 14 школа, Юність, Атб. До центр. ринку 10 хв пішки.

Гарний підізд та ліфт.
Телефонуйте за деталями, квартира дійсно варта вашої уваги.
Зворотній зв’язок
Дмитро Юрійович
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 Гарний житловий стан Дніпро 18
  • Однокімнатна
  • 39 м2
  • 15 / 16 пов.
36 500 $
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 у гарному житловому стані. Квартира знаходиться на 15 поверсі, будинок цегляний . Площа 39/19/8.1 м2. Санвузол суміщений. Велика засклена лоджія. Опалення централізоване. Залишаються всі меблі та техніка. Чистий під’їзд, 2 нових працюючих ліфта. Квартиру можна придбати по ваучеру, сертифікату, безготівково. Швидка угода. Документи готові. Торг!
Дніпро, Шевченківський
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одеса 9
  • Двокімнатна
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 пов.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одеса, Приморський
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одеса 13
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 1 / 3 пов.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одеса, Приморський
офлайн
Дмитро Юрійович
На сайті з 16 квітня 2020