1  / 6
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 1
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 2
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 3
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 4
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 5
3-х кімнатна квартира у центрі міста. - фото 6

3-х кімнатна квартира у центрі міста.

Кривий Ріг, Центрально-Міський

Поскаржитись
6 000 грн.
92 грн. за м²
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4868961
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Сталинка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога, Без коммуникаций 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
Здається простора та затишна квартира в Центрально-Міському районі. 8 поверх 9- ти поверхового будинку. По вулиці Свято-Миколаївській
Квартира розташована біля парку Мершавцева та річки, у зручному місці з розвиненою інфраструктурою.

Поруч знаходяться:
• трамвайна зупинка (зручне транспортне сполучення),
• продуктові магазини,
• аптеки,
• зелені зони для відпочинку
Зворотній зв’язок
Олеся
офлайн