1  / 20
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 1
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 2
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 3
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 4
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 5
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 6
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 7
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 8
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 9
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 10
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 11
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 12
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 13
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 14
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 15
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 16
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 17
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 18
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 19
2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор! - фото 20

2к з ремонтом ,стильна ,все залишається,поруч парк Мама є інвертор!

Ірпінь

Поскаржитись
95 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 лютого 2026, ID: 4713538
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 64.3 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 10 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропоную вашій увазі 2 кімнатну квартиру з ремонтом та технікою. Знаходиться на 10/10 поверсі 64.3 м2.Квартира зроблена для себе. Роздільне планування ,простора та світла є 2 балкони, один з кухні, інший з кімнтати.Знаходиться жк поруч із парком мама,вся необхідна інфраструктура в пішій доступності:магазини,супермаркети,аптеки,спортзал,басейн,садок,заклади.
Технічні характеристики: багато зон освітлення, підсвіток, встановлена автоматична ІНВЕРТОРНА СИСТЕМА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ви не відчуєте відключень світла.
Сантехніка з якісних матеріалів ,додатково встановлений бойлер.
Отоплення двоконтурний газовий котел ,батареї в кімнатах,тепла підлога в коридорі,кухні та ванній з санвузлом.
Ремонт виконаний з якісних матеріалів.
В коридорі є шафа для зберігання верхнього одягу,комод для взуття.Пенал де встановлена інверторна система ,потужність 5 кіловат.
Кухня з мдф,вбудований холодильник,духова шафа,газова варильна поверхня,витяжка.
Обідній розкладний стіл та 6 стільців.
Спальня з якісним ліжком,ортопедичним матрасом та шафою,встановлений кондиціонер.
Інша кімната в світлих тонах з великим диваном та робочою зоною,дуже простора,також з кондиціонером та виходом на балкон.
Ванна кімната зі стильним дизайном,пральною машиною,туалет інсталяція,гігієнічний душ.
Квартира з мінімальним оформленням без комісії для покупця!
Готова до проживання без додаткових вкладень!Телефонуйте за детальною інформацією!
Зворотній зв’язок
Марія
офлайн
Схожі оголошення
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири у центрі Соцміста Кривий Ріг 13
  • Двокімнатна
  • 43 м2
  • 5 / 5 пов.
31 500 $
Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна заїхати одразу після покупки, без витрат на ремонт і облаштування – ця пропозиція саме для вас! Продається простора 2-кімнатна квартира, розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Оселя повністю готова до проживання: виконано якісний сучасний ремонт, після завершення якого в квартирі ніхто не проживав. Під час ремонту були повністю замінені електропроводка та сантехніка, що гарантує надійність і комфорт на довгі роки. Встановлені металопластикові вікна, а засклений балкон стане чудовим місцем для відпочинку або додаткового простору для зберігання. Для вашого комфорту квартира обладнана кондиціонером, а також продається з меблями та побутовою технікою, тому жодних додаткових вкладень не знадобиться – достатньо лише перевезти особисті речі. Світлий сучасний інтер'єр виконаний у стильних нейтральних тонах, що створює затишну атмосферу та дозволяє легко доповнити простір на свій смак. Локація – центр Соцміста. У пішій доступності знаходяться магазини, супермаркети, аптеки, школи, дитячі садки, громадський транспорт, парки та інші об'єкти необхідної інфраструктури. Ця квартира стане чудовим вибором як для комфортного власного проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду. Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд.
Кривий Ріг
Продаж 3-кімнатної квартири в Ц-М р-ні (ЄВідновлення) Кривий Ріг 15
  • Трикімнатна
  • 59 м2
  • 9 / 9 пов.
31 900 $
Пропонується до продажу простора та затишна 3-кімнатна квартира по вул. Українська. Розташована на дев'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку у Центрально-Міському районі. Квартира має зручне та функціональне планування, світлі кімнати та приємну атмосферу затишку. Виконаний якісний ремонт, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. У квартирі повністю замінені всі комунікації: - нова електропроводка; - нова сантехніка; - встановлені сучасні радіатори опалення. Дах будинку новий, що є великою перевагою для останнього поверху та гарантує надійність і комфорт проживання. Встанолені мп вікна, які забезпечують хорошу тепло- та шумоізоляцію. Балкон засклений мп з розсувною системою, що дозволяє економити простір та зручно використовувати площу. Також є велика комора для зберігання речей. Простора кухня обладнана сучасним кухонним гарнітуром, варильною поверхнею, духовою шафою та витяжкою. Санвузол облицьований плиткою, встановлено ванну, бойлер та сучасну сантехніку. У квартирі встановлені місткі системи зберігання, зокрема велика шафа-купе з дзеркалами у спальні. Приємний бонус для нових власників - у квартирі залишається все, що представлено на фото. Це дозволяє одразу заїхати та комфортно проживати або вигідно здавати квартиру в оренду. Будинок розташований у зручному місці Центрально-Міського району, поруч магазини, супермаркети, зупинки транспорту, школи, дитячі садочки та інші об'єкти інфраструктури. Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.
Кривий Ріг
Продаж 3к "сталінки" в центрі Соцміста Кривий Ріг 10
  • Трикімнатна
  • 85.3 м2
  • 5 / 5 пов.
28 350 $
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира по вул. Соборності, розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа квартири — 85,3 м². Головною перевагою є зручне планування: три окремі кімнати, високі стелі - 3 м, двостороннє розташування, кухня - 10,8м², ванна кімната - 6,8м². Квартира в житловому стані, що дозволяє одразу заїхати або поступово втілювати власні дизайнерські рішення. Для комфортного проживання встановлено металопластикові вікна, кондиціонери, натяжні стелі, газову колонку та бойлер. Центральне опалення. Дах будинку капітально відремонтовано у 2024 році, у під'їзді замінені вікна на металопластикові. Додатковою перевагою є відсутність сусідів на майданчику, що забезпечує тишу та приватність. Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою: поруч ринок, магазини, навчальні заклади, дитячий садок, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя. Запрошуємо на перегляд! Квартира, яку варто побачити особисто.
Кривий Ріг
офлайн
Марія
На сайті з 16 квітня 2020