1  / 9
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 1
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 2
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 3
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 4
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 5
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 6
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 7
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 8
2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район - фото 9

2к картира вул Антоновича ЖК Чикаго Голосіївський район

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
200 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 19 травня 2026, ID: 5021129
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 46 м2
  • Площа кухні 20 м2
  • Поверх
  • Поверховість 24 
  • Тип стін Монолітний 
Опис
2-кімнатна квартира 46 м² з орендарем, ЖК Chicago, центр Києва

Продаж квартири в ЖК Chicago у центральній частині міста.

Площа — 46 м²
Формат — кухня-вітальня + окрема спальня

Квартира з сучасним ремонтом та повністю укомплектована для проживання або здачі в оренду. Вже є орендар, що дозволяє отримувати дохід одразу після покупки.

Оснащення:
2 кондиціонери
2 шафи-купе
тепла підлога
Smart TV
посудомийна машина
пральна машина

Функціональне планування, продуманий простір, квартира не потребує додаткових вкладень.

ЖК бізнес-класу з охороною, сучасною вхідною групою та розвиненою інфраструктурою. Поруч одразу кілька станцій метро, зручна транспортна розв’язка, центр міста, ресторани, магазини та все необхідне для комфортного життя.

Купівля квартири з готовим ремонтом — це економія часу та коштів з урахуванням актуальних цін на будівельні матеріали та роботи.

Квартира у власності більше 3 років.

Ціна: 200 000 $. Оформлення та податки — за рахунок покупця.

Підходить як для стабільного орендного доходу, так і для особистого проживання.

Телефонуйте для отримання деталей та перегляду.
Зворотній зв’язок
Юлія
офлайн
Схожі оголошення
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ! Євро двушка на Черемушках Академіка Філатова . Одеса 12
  • Однокімнатна
  • 55 м2
  • 2 / 9 пов.
38 863 $
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ! Євро двушка на Черемушках Академіка Філатова . Продам квартиру в висотному будинку на другому поверсі ! Квартира з газовою плитою та духовкою Цей район Одеси — зручна локація для життя чи інвестицій! Основні характеристики: Загальна площа — 55м²/ одна кімната та простір з великим балконом як друга окрема кімната ! 2 поверх із 9 будинок з цегли-- де безпечно !! В квартирі залишаються меблі в спальні та будована кухня. Підходить під ГосПрограми Ремонт виконаний «для себе»: якісна сантехніка, дубові міжкімнатні двері, ідеальний стан! Кухня та побутова техніка будовані— формат «заходь і живи»! Два окремі балкони з металопластиковими вікнами. Зручне планування: кухня біля входу з виходом на балкон +є гардеробна і дві ізольовані кімнати, роздільний санвузол. Відчуття простору та продумана ергономіка. Безбечний будинок- це його конструкція вона монолітна каркасна- це гарантія безпеки на сьогоднішній день! Доглянута прибудинкова територія Спокійні сусіди Дитячий майданчик прямо під вікнами Інфраструктура — все поруч: Магазини у самому будинку: Аптеката в кроковій доступності : магазини Мʼясо та Сільпо, АТБ, Таврія-В, ринок та лікарня! Дитячі садки: «Чорноморський-2», «Black Sea», №211, №231 Школи: №69,53, 39,100, IQ School Зручна розв’язка у будь-який район міста всі Маршрутки: 232,191,18, 25, 121, 145, 148, 149, 191, 197, 214, 220, 280 Тролейбуси: 7, 11, 12. - Локація + заходь і живи= комфортне життя або вигідна інвестиція. Квартира з тим рідкісним відчуттям, коли можна заїхати вже сьогодні без додаткових витрат. А головне , що не треба бігати в бомбосховище- в коридорі безпечно за монолітною стіною! Квартира не Шахедна сторона! Власник згоден під програму ЕВідновленея!! Ціна - як однокімнатна хрущовка- використайте свій шанс сьогодні- завтра його не буде! - Телефонуйте — із задоволенням покажу у зручний для вас час. Торг,
Одеса, Хаджибейський
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Дніпро 18
  • Трикімнатна
  • 66 м2
  • 8 / 9 пов.
49 000 $
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Без прохідних кімнат, величезна лоджія, кондиціонер. Вікна на обидві сторони. С\В роздільний. Є відеоогляд 49 000 \торг ключі на руках 66 м2 093 47 15 722 050 63 49 895, Руслан Комісія АН 3%
Дніпро
Затишна 2 кім.кв по вул.Козацька Черкаси 11
  • Двокімнатна
  • 80 м2
  • 8 / 17 пов.
127 000 $
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири з ремонтом! Пропонується до продажу стильна та затишна 2-кімнатна квартира, у якій вже все готово для комфортного життя. Простора кухня, де приємно проводити час із родиною. Світлі кімнати з якісним ремонтом. Санвузол у сучасному дизайні. Встановлені всі необхідні комунікації. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд
Черкаси
офлайн
Юлія
На сайті з 16 квітня 2020