1  / 12
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 1
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 2
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 3
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 4
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 5
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 6
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 7
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 8
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 9
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 10
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 11
2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК - фото 12

2к без ремонту в ЖК бізнес-класу Ютландія 2, Ірпінь, Держ програми ТАК

Ірпінь

Поскаржитись
116 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 червня 2026, ID: 5109105
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75.4 м2
  • Площа кухні 18 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Власна котельня 
  • Комфорт Подогрев полов, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Ютландія 2. Ідеальне планування, якісне наповнення та готовність до заселення – квартира, яка варта вашої уваги.

Загальна площа – 75,4 м². Поверх 5 із 10, зручний ліфт. Квартира має два окремих санвузли, у кожному з них облаштовано теплу підлогу для вашого комфорту.

Максимальне наповнення від забудовника: стяжка, штукатурка, вхідні двері преміум-класу, якісні склопакети, лічильники на всі комунікації. Все готове до подальшого оздоблення.

Будинок сучасний, утеплений, з доглянутою територією. Житловий комплекс розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки транспорту, зони для відпочинку.

Ціна – 116 000 доларів.
Можлива участь у державних програмах – документи відповідають усім вимогам.

Якщо ви шукаєте простору, сучасну квартиру в якісному ЖК – це саме той варіант. Телефонуйте, щоб дізнатися більше або домовитись про перегляд.

Я — надійний менеджер з нерухомості. У моєму портфелі великий вибір квартир, будинків, дуплексів, таунхаусів і земельних ділянок у Бучанському регіоні. Звертайтесь — допоможу підібрати ідеальний об’єкт саме для вас!
Зворотній зв’язок
Владислав
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-к квартири вул. Татарська 18б Київ 4
  • Трикімнатна
  • 77 м2
  • 4 / 5 пов.
92 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Татарська 18б. Близько метро Лук'янівська. Квартира у гарному стані, з меблями та технікою. Простора, двостороння, тепла. Гарна локація, поряд багато різноманітних закладів: магазини, кав'ярні, відділення пошти та банку, спортивні та дитячі заклади, майданчики та інші. Територія будинку чиста, багато зелені. Поряд зупинки громадського транспорту. 044 200 10 80
Київ, Шевченківський
Продаж 2к квартири Харківське шосе, 8/1, Соцмісто, Дніпровський район, Лівий берег. Київ 9
  • Двокімнатна
  • 44 м2
  • 3 / 5 пов.
59 500 $
Продаж затишної 2к квартири за адресою: Харківське шосе, 8/1, Соцмісто, Дніпровський район, Лівий берег. Фактично це – Дарницька площа. Зручний 3й поверх з п’яти. Площа – 44м², Планування одностороннє, санвузол суміжній. Зроблений ремонт. Нова проводка, нова сантехніка. Меблі та техніка залишаються покупцям, в наявності: двоспальне ліжко, диван, шафа-купе, кухня з газовою плитою та холодильником, бойлер, пральна машина, кондиціонер. Встановлені лічильники, на електрику двозонний Інфраструктура та транспорт: Поряд, в 3х хвилинах супермаркети «Фора» та «Новус», ТЦ «Дарниця», МакДональдз, фермерський ринок. Зручна транспортна розв’язка: зупинка громадського транспорту перед будинком, маршрути у всі райони Києва. 044 200 10 80
Київ, Дніпровський
Без% Продається стильна 2-кімнатна квартира формату “євродвушка” у Києві, провулок Миколи Бурачека,  Київ 12
  • Двокімнатна
  • 32.3 м2
  • 3 / 3 пов.
56 000 $
Без% Продається стильна 2-кімнатна квартира формату “євродвушка” у Києві, провулок Миколи Бурачека, 4Б., Голосіївський район Основні переваги: • формат “євродвушка” • 33 м² продуманого простору • 3/3 поверх • тихий та комфортний район • зручне сполучення з іншими районами Києва Площа квартири — 33 м². Розташована на 3 поверсі 3-поверхового будинку. Зручне та сучасне планування: окрема спальня та кухня-вітальня, що ідеально підійде для комфортного проживання однієї людини, пари або під орендний бізнес. Квартира світла та затишна, з раціональним використанням простору. Спокійний район із гарною транспортною розв’язкою, поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школи та вся необхідна інфраструктура. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. В пішій доступності Голосіївський ліс, пляж Галера, АТБ. На території місце для паркування Комплекс має власну твердопаливну котельню За запитом надішлю відеоогляд і організую перегляд Ціна 56 000 у.о. без комісії для покупця, розгядаєм Держпрограми 063 886 73 50 Іван
Київ, Голосіївський
офлайн
Владислав
На сайті з 16 квітня 2020